Cartrawler stworzy 400 nowych miejsc pracy w Irlandii

Cartrawler, jedna z wiodących na świecie firm oferujących internetowe wyszukiwarki ofert i systemy rezerwacji samochodów do wynajęcia ogłosiła, iż planuje zatrudnić 400 nowych pracowników w swojej siedzibie w Dundrum, na przedmieściach Dublinu, w Irlandii.

Porównaj ceny wynajmu samochodów z Cartrawler na stronie www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl

Proces rekrutacyjny już się rozpoczął; w jego pierwszej fazie, do końca bieżącego roku i początku przyszłego Cartrawler zatrudnić ma zamiar 200 pracowników. Poszukiwani są specjaliści w wielu dziedzinach z naciskiem na operacje obsługi klienta, planowanie działalności biznesowej i technologie IT. 18 października firma zorganizowała dzień otwarty w siedzibie w Dundrum dla potencjalnych kandydatów.

Cartrawler Customer Centre of Excellence
Nabór tak dużej ilość pracowników przez irlandzką firmę związany jest z otwarciem przez Cartrawler nowego biura obsługi klienta w siedzibie w Dundrum, Dublin. Biuro te, określone przez samą firmę mianem International Customer Centre of Excellence zapewnić ma obsługę klientów Cartrawler w 174 krajach na całym świecie.

Prezes firmy, Mike McGearty podkreślił znaczenie inwestowania zarówno w technologie, jak i zasoby ludzkie. Jego zadaniem, to właśnie równowaga pomiędzy tymi dwoma elementami pozwoliła Cartrawler osiągnąć wysoka pozycję, jaką zajmuje ona obecnie na rynku usług wynajmu samochodów przez internet. McGearty wyraził jednocześnie dumę z możliwości stworzenia tak wielu miejsc pracy właśnie w Dublinie, miejscu narodzin firmy Cartrawler. Dzięki zaangażowaniu Cartrawler w rozwój krajowego rynku pracy, firma skorzystać będzie mogła ze wsparcia udzielonego przez irlandzki Departament Zatrudnienia, Przedsiębiorczości i Innowacji.

Oprócz Irlandii, Cartrawler posiada również biura w Londynie i Bostonie (USA).

O firmie Cartrawler
Firma powstała w 2004 roku w Dublinie współpracuje w chwili obecnej z 1200 wypożyczalniami samochodów w 174 krajach na świecie, operującymi w ponad 30,000 punktach wynajmu na lotniskach, dworcach kolejowych i centrach miast. Partnerami Cartrawler są wiodącej firmy na rynku usług turystycznych, w tym duże linie lotnicze, jak na przykład Norwegian, Aer Lingus, Emirates, Finnair, czy Volotea. Do Cartrawler należą również dwa inne systemy rezerwacji samochodów do wynajęcia online: Argus Car Hire i Holiday Autos.Cartrawler stworzy 400 nowych miejsc pracy w Irlandii
Artykuły: Cartrawler stworzy 400 nowych miejsc pracy w Irlandii
Tematy: , , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, November 04 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz