CR7 Lisbon – drugi hotel Cristiano Ronaldo powstał w stolicy Portugalii

Na początku października bieżącego roku oferta hotelowa Lizbony wzbogaciła się o nowy, dosyć oryginalny obiekt, położony w prestiżowej lokalizacji. W zabytkowym budynku w ścisłym historycznym centrum portugalskiej stolicy powstały drugi hotel najsłynniejszego portugalskiego piłkarza, Cristiano Ronaldo.

Hotel CR7 Lizbona
Inauguracja hotelu CR7 w Lizbonie

CR7 Lisbon jest owocem kooperacji Ronaldo z największą portugalską siecią hotelową Pestana Hotels and Resorts.

Pięcio-gwiazdkowy obiekt w całości inspirowany jest karierą Ronaldo. Wystrój każdego pomieszczenia hotelu, od lobby, poprzez pokoje, aż po bar na dachu budynku i strefę rekreacyjną, odwołuje się w najdrobniejszych nawet szczegółach do osoby piłkarza: w lobby zagrać można w piłkarzyki, czujniki ruchu na schodach uruchamiają nagrania ze stadionów, na których tłumy skandują imię piłkarza, na dywanach w każdym z 82 pokoi wydrukowane są „ślady” butów piłkarskich Cristiano, w łazienkach zaś lustra umieszczone są w ramie okularów przeciwsłonecznych na gigantycznym zdjęciu portugalskiego bohatera narodowego.


„Najdrobniejsze” nawet szczegóły przypominają czyją osobą inspirowana jest dekoracja hotelu

Hotel oferuje 82 pokoje w klasach od standardowej - CR Room, poprzez pokoje o podwyższonym standardzie - CR Superior Room i CR Superior Rooftop (poddasze), aż po luksusową CR7 Suite. Ceny zaczynają się od około 200 euro i osiągnąć mogą pułap nawet 1000 euro za noc w najbardziej luksusowym apartamencie. W pierwszym okresie działalności hotelu obowiązują taryfy promocyjne.


Element dekoracyjny pokoju w hotelu CR7 Lizbona, "ślady" butów piłkarski Ronaldo

Wszystkie pokoje wyposażone są w Wi-Fi, Apple TV oraz łącza Bluthooth i HDMI. W kabinach prysznicowych zainstalowane jest oświetlenie LED. Goście CR7 Suite skorzystać mogą również z konsoli Playstation i okulary Virtual Reality.

Do dyspozycji gości oddana jest również CR7 Corner Bar & Bistro, serwujące dania tradycyjnej kuchni portugalskiej w nowoczesnej odsłonie.  Z położonego na dachu budynku hotelowego baru rozciąga się widok na lizbońską starówkę oraz ujście Tagu.

Sieć Pestana CR7 Lifestylel Hotels
CR7 Lisbon jest drugim z planowanej sieci hoteli Pestana CR7 Lifestyle Hotels. Pierwszy zainaugurowany został w lipcu bieżącego roku w Funchal, stolicy portugalskiej wyspy Madery, z której pochodzi Ronaldo.

Na Maderze piłkarz jest wręcz wielbiony. Wystarczy powiedzieć, iż w uznaniu zasług sportowca, pod koniec bieżącego roku jego imieniem ochrzczone zostanie główne lotnisko wyspy.

W Funchal również odwiedzić można poświęcone piłkarzowi muzeum:

Na razie, w planach grupy Pestana znajdują się 4 hotele. Oprócz już otwartych obiektów na Maderze i w Lizbonie, hotele dedykowane Ronaldo powstaną w Madrycie i Nowym Jorku. CR7 Madrid mieścić się będzie w samym sercu hiszpańskiej stolicy, przy Gran Via; w Nowym Jorku zaś, w równie prestiżowej lokalizacji, nieopodal Times Square.

Grupa Pestana Portugalia
Istniejąca na portugalskim rynku turystycznym od ponad 40 lat, Grupa Pestana zarządza ponad 90 obiektami hotelarskimi, w Portugalii kontynentalnej, na wyspach oraz za granicą (głównie w Brazylii), a dodatkowo również 6 polami golfowymi, 2 kasynami, 12 ośrodkami turystycznymi w systemie timeshare oraz czarterową linią lotniczą. Oprócz hoteli tradycyjnych, Pestana to również sieć luksusowych hoteli funkcjonujących na terenie zabytkowych budowli portugalskich - zamków, pałaców i konwentów, tzw. Pousadas de Portugal

Wynjem samochodów Lizbona Lotnisko - porównaj ceny i rezerwuj onlineCR7 Lisbon – drugi hotel Cristiano Ronaldo powstał w stolicy Portugalii
Artykuły: CR7 Lisbon – drugi hotel Cristiano Ronaldo powstał w stolicy Portugalii
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, October 31 2016

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz