Lot zapowiada połączenie Warszawa – Miami

Konsekwentnie realizując strategie rozwojową, Polskie Linie Lotnicze LOT stale rozszerzają ofertę lotów dalekiego zasięgu.

Na 1 czerwca 2019 roku zapowiedziana jest inauguracja nowego połączenia z Warszawy do Stanów Zjednoczonych, tym razem do Miami.

Miami
Miami w zasięgu 11-godzinnego lotu z Warszawy.

Loty na trasie Warszawa Chopin (WAW)  – Miami International (MIA) realizowane będą cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Samoloty z Warszawy wylatywać będą o 12.05, lądować na Florydzie zaś o 17.30. Podróż na trasie powrotnej rozpocznie się o 20.05, zakończy zaś o 12.15 następnego dnia.

Połączenie bezpośrednie do Miami stanie się piątą amerykańską trasą LOTu dostępną z Okęcia. Przewoźnik oferuje już połączenia z głównego polskiego portu lotniczego do Chicago OHare, Los Angeles, Newark i Nowego Jorku JFK. Loty do Newark dostępne są również z Rzeszowa, do Chicago zaś, z Krakowa.

Trasa do Miami jest na dzień dzisiejszy pierwszym tak dogodnym połączeniem z Europy Centralnej i Wschodniej. Przewoźnik liczy, iż zainteresuje ono nie tylko rodzimych turystów, lecz również naszych wschodnich sąsiadów, a także, iż będzie ono kolejnym krokiem w kierunku uczynienia z Warszawy ważnego hubu przesiadkowego dla całego regionu.

Loty o Miami, podobnie, jak inne połączenia transatlantyckie, realizowane będą jedna z najnowocześniejszych obecnie jednostek pasażerskich, Boeingiem 787, czyli Dreamlinerem. W swojej flocie przewoźnik posiada ich już 11. Do końca przyszłego roku liczba ta wzrosnąć ma do 15.

Tak wygląda wnętrze Dreamlinera:

Inne trasy dalekiego zasięgu oferowane przez LOT z Lotniska Chopina to: Pekin, Seul Incheon, Singapur, Tel Awiw Ben Gurion, Tokio Narita i Toronto Pearson.Lot zapowiada połączenie Warszawa – Miami
Artykuły: Lot zapowiada połączenie Warszawa – Miami
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, September 11 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz