LOT rozpoczyna współpracę z Cartrawler – wynajem samochodów na stronie LOTu

Polskie Linie Lotnicze LOT zapoczątkowały współpracę z irlandzką firmą Cartrawler, będącą obecnie jedną z największych serwisów pośredniczących w wynajmie samochodów na świecie. Klienci LOTu zakupujący bilety bezpośrednio na stronie internetowej przewoźnika, oprócz lotów, zarezerwować tu mogą również usługę wynajmu samochodu.

Cartrawler, z siedzibą w Dublinie, istnieje na rynku usług rent-a-car od 2004 roku. Internetowy system wyszukiwania ofert i rezerwacji Cartrawler współpracuje z międzynarodowymi oraz niezależnymi wypożyczalniami samochodów w ponad 30 tyś. Punktach wynajmu, lotniskowych i miejskich, w 174 krajach na całym świecie.

Poprzez jedno wyszukiwanie w prostej w obsłudze przeglądarce ofert, klient ma możliwość sprawdzenia cen wynajmu aut we wszystkich większych wypożyczalniach w danej lokalizacji, jak również porównania warunków wynajmu. W każdej ofercie wyświetlonej w Cartrawler wyszczególnione są wszystkie istotne aspekty wynajmu, w tym zasady uzupełniania paliwa, ubezpieczenie, wysokości udziału własnego, ewentualne ograniczenia przebiegu, etc., jednym słowem wszystko, co może zadecydować o ostatecznym koszcie wynajmu.

Po wybraniu najkorzystniejszej oferty, klient może dokonać rezerwacji online w nieskomplikowany sposób i z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa przy płatnościach przez internet.

Cartrawler współpracuje ze wszystkimi powszechnie znanymi markami rent-a-car, w tym Avis, Europcar, Hertz i Sixt, jak również z mniejszymi wypożyczalniami samochodów obsługującymi dany rynek. Dzięki indywidualnie negocjowanym z wypożyczalniami cenom, koszt wynajmu auta w systemie Cartrawler jest często znacząco niższy, niż w przypadku wynajmu bezpośrednio w wypożyczalni.

Oprócz dużych linii lotniczych (teraz również i LOTu), Cartrawler udostępnia swoją przeglądarkę również niezależnym operatorom turystycznym i stronom internetowym poświęconym turystyce. W ich przypadku, proponowane ceny mogą być jeszcze korzystniejsze. Przed dokonaniem ostatecznej rezerwacji warto jest porównać ceny na różnych portalach internetowych.

Znajdź tani wynajem aut z Cartrawler na www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl

Współpraca z Cartrawler pozwoli PLL LOT na zwiększenie dodatkowych przychodów ze sprzedaży online oraz na pozyskanie lojalności klienta, dzięki bardziej kompleksowej obsłudze jego potrzeb. Polskie Linie Lotnicze LOT, należące do sojuszu Star Alliance od 2003 roku obsługują 40 kierunków w Polsce i na świecie. Jako pierwszy przewoźnik w Europie, LOT włączył do swojej floty nowoczesne jednostki Boeing 787, tak zwane Dreamlinery. LOT rozpoczyna współpracę z Cartrawler – wynajem samochodów na stronie LOTu
Artykuły: LOT rozpoczyna współpracę z Cartrawler – wynajem samochodów na stronie LOTu
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, February 11 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz