Loty do Portugalii tańsze o 15% - Słoneczna Promocja linii TAP Portugal

W dniach 18, 19 i 20 lutego skorzystać można z 15 procentowej obniżki cen portugalskiego przewoźnika narodowego TAP. "Słoneczna Promocja", bo taką nazwę nosi akcja, obejmuje wszystkie połączenia TAPu, spełniające następujące kryteria:

  • wylot z Warszawy. W chwili obecnej TAP obsługuje jedną trasę z Lotniska Chopina, do Lizbony. Stąd natomiast mamy do wyboru szereg ciekawych destynacji, w tym Brazylię, Maroko, czy Stany Zjednoczone.
  • bilety w promocyjnej cenie zarezerwowane muszą zostać w dniach 18, 19 i 20 lutego, na stronie przewoźnika www.flytap.com
  • promocją objęte są przeloty pasażerów pełnoletnich
  • 15% zniżka dotyczy lotów pomiędzy 1 marca i 30 listopada 2015 r., przy czym, wyłączone są z promocji przeloty w okresach od 19 marca do 12 kwietnia i od 16 czerwca do 20 września.
  • promocja dotyczy lotów liniami TAP oraz Portugalia w klasach tap discount, tap basic, tap classic i tap plus.

Do skorzystania z promocji upoważnia kod promocyjny SUNPROMO, który wprowadzić należy w odpowiednim polu podczas rezerwacji.

Pomimo wielu ograniczeń, jakim podlega Słoneczna Promocja TAPu, spotka się ona prawdopodobnie ze sporym zainteresowaniem polskich klientów. Lizbona cieszy się niezmiennie dużą popularnością wśród turystów z Polski, niezależnie od pory roku. Z portugalskiej stolicy mamy też do wyboru szereg innych interesujących kierunków, w tym do Porto, uznanego za najlepszą europejską destynację turystyczną 2014, czy też na portugalskie archipelagi Madery i Azorów.

Wynajem samochodów Lizbona Lotnisko - porównaj cenyLoty do Portugalii tańsze o 15% - Słoneczna Promocja linii TAP Portugal
Artykuły: Loty do Portugalii tańsze o 15% - Słoneczna Promocja linii TAP Portugal
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, February 18 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz