Loty z Warszawy do Paryża-Orly już w ofercie Transavia

Niskokosztowy przewoźnik francuski Transavia wprowadził do swoje oferty połączenia z Warszawa-Chopin do Paryża-Orly.

Połączenia na trasie, której inauguracja odbyła się 3 lipca bieżącego roku, dostępne są trzy razy w tygodniu, w godzinach porannych w poniedziałki, środy i piątki, według nastepującego rozkładu:

  • Warszawa Chopin (WAW) – Paryż-Orly (ORY): wylot 06:20 – przylot 08:45, w poniedziałki, środy i piątki
  • Paryż-Orly (ORY) – Warszawa-Chopin (WAW): wylot 09:30 – przylot 11:55, w poniedziałki środy i piątki

Ceny przelotów z Warszawy do Paryża zaczynają się od 35 euro oraz od 40 euro w kierunku przeciwnym.

Nowe połączenie Transavia będzie początkowo dostępne sezonowo, pomiędzy 3 lipca a 30 października. Trasę obsługiwać będą Boeingi 737-800.

Loty Warszawa-Paryż u konkurencji
Oprócz propozycji Transavia, podróżni udający się samolotem z Warszawy do Paryż mają obecnie do swojej dyspozycji dwa inne połączenia do stolicy Francji, oferowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Air France, w obydwy przypadkach z Warszawy Okęcie na Lotnisko Paryż Charles de Gaulle.

O Transavia
Holenderskie linie lotnicze low-cost Transavia są spółka zależną grupy Air France-KLM z główną siedzibą na otnisku Schiphol w Amsterdamie. Tansavia prowadzi działalność od 1965 roku obsługujac obecie trasy do 118 miast w 24 krajach Europy, Basenu Morza Śródziemnomorskiego oraz Emiratów Arabskich i Islandii.

Na rynku polskim przewoźnik Transavia pojawiła się po raz pierwszy w roku 2007, uruchamiając polaczenie z Krakowa do Paryża, również Orly. Połaczenie to zostało zawieszone w roku 2010.Loty z Warszawy do Paryża-Orly już w ofercie Transavia
Artykuły: Loty z Warszawy do Paryża-Orly już w ofercie Transavia
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, July 13 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz