Modlin Bus – ceny biletów z centrum Warszawy na Lotnisko Modlin

Wynajem samochodu Lotnisko Modlin – porównaj  oferty rent-a-car Modlin

Port lotniczy Warszawa-Modlin, pomimo znacznej odległości dzielącej go od stolicy, staje się coraz bardziej przystępny dla pragnących skorzystać z niego pasażerów.

Kolej Mazowiecka oferuje niezwykle wygodnie połączenie do Modlina z Okęcia i Dworca Zachodniego. Dla tych z podróżnych, którzy na modlińskie lotnisko dostać się chcą jak najprościej, bez konieczności przesiadki na autobus pomiędzy stacją kolejową Modlin a terminalem, wygodnym rozwiązaniem jest sieć połączeń oferowanych przez operatora linii Modlin Bus.

Modlin Bus
Charakterystyczne, różowo-zielone autobusy wtopiły się już w krajobraz miejski Warszawy

Trasy Modlin Bus
Bezpośredni dojazd nowoczesnymi, wyposażonymi w bezpłatne Wi-fi autobusami na Lotnisko w Modlinie możliwy jest na trasach z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, Ciechocinka, Białej Podlaskiej, Siedlc, Mińska Mazowieckiego, Kazimierza Dolnego, Puław, Ryk, Garwolina, Radzynia Podlaskiego, Płocka, Łodzi oraz Warszawy. W Warszawie przystanki linii Modlin Bus mieszczą się w centrum, przy Placu Defilad (Przystanek Pałac Kultury), w odległości kilku minut spacerem z dworca Warszawa Centralna oraz w Alei Zwirki i Wigury (przystanek Lotnisko Warszawa Chopin).

Na trasach z Warszawy Centralnej Modlin Bus nie zatrzymuje się nigdzie po drodze. Żadna z tras oferowanych przez Modlin Bus nie wymaga przesiadki.

Ceny połączeń autobusowych z Warszawy do Modlina
Na początku 2017 roku, ceny biletów zakupionych w kasie, lub u kierowcy na Modlin Bus z Warszawy na Lotnisko w Modlinie wynoszą:

  • Warszawa Centrum – Lotnisko Modlin: bilet ulgowy 25 pln, bilet normalny 35 pln
  • Lotnisko Warszawa-Chopin – Lotnisko Modlin: bilet ulgowy 23 pln, bilet normalny 39 pln

Z biletów ulgowych korzystać mogą dzieci w wieku od 2 – 12 lat. Dzieci poniżej 2 roku życia podróżują Modlin Busem bezpłatnie.

Bilety na Modlin Bus on-online – już od 9 pln
Aby zachęcić do zakupu biletów z wyprzedzeniem, Modlin Bus oferuje ograniczoną pulę biletów w wyjątkowo korzystnych, promocyjnych cenach, już od 9 złotych. Dostępne są one w ramach taryfy "Planujesz-Zyskujesz" przy rezerwacjach przez internet, dokonanych z wyprzedzeniem. Modlin Bus - kup bilet online.Modlin Bus – ceny biletów z centrum Warszawy na Lotnisko Modlin
Artykuły: Modlin Bus – ceny biletów z centrum Warszawy na Lotnisko Modlin
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, February 26 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz