Najlepsze kierunki na lato 2018 według Neckermann Podróże

Podczas gdy pogoda za oknem daje jasno do zrozumienia, iż w najbliższych miesiącach nie ma co liczyć na wiele słońca, biura podróży pracują już intensywnie nad promocją pakietów wakacyjnych na sezon letni 2018. O ile coraz częściej zdajemy się na oferty typu last minute, wielu z nas woli jednak zarezerwować wypoczynek z wyprzedzeniem, nawet kilkumiesięcznym.

Wakacje na plaży
Letnie wakacje zarezerwować można już jesienią.

Neckermann Podróże, jeden z liderów na krajowym rynku podróży zorganizowanych promuje obecnie dwa letnie kierunki: typowo ‘plażowe’ wybrzeże Bułgarii oraz Sycylię, gdzie wypoczynek na nad morzem połączyć z poznawaniem fascynującej rangi  atrakcji kulturowych i historycznych.

Złote Piaski i Słoneczny Brzeg w ofercie Neckermann – Bułgaria na lato 2018
Bułgaria jako cel turystyczny wyjazdów wakacyjnych cieszy się powodzeniem wśród turystów z Polski już od dawna. Jeden z niewielu dostępnych kierunków zagranicznych ‘za komuny’, kraj ten odkrywany jest na nowo poprzez spragnionych słońca rodaków. Doceniamy zwłaszcza jego wschodnią część – wybrzeże Morza Czarnego, kuszące piaszczystymi plażami i ciepłą, czystą wodą. Urzekają również folklor i tradycje Bałkanów: egzotyczne, a jednocześnie bliskie nam kulturowo.

Artykuł pokrewny: Bułgaria na wakacje – główne atrakcje turystyczne Bułgarii.

Na sezon lato 2018, Neckermann promuje zwłaszcza popularne ośrodki turystyczne w Złotych Piaskach (Golden Sands) na północ od Warny oraz Słoneczny Brzeg (Sunny Beach), na północ od Burgas.

Najtańsze pakiety obejmujące tygodniowy pobyt w hotelu 3-gwiazdkowym, z wyżywieniem oraz przelotem dostępne są w cenach od około 1400 pln od osoby.

Wiele z promowanych hoteli i ośrodków dysponuje polskim animatorem dla dzieci, co czyni je idealnym celem dla rodzin. W niektórych, pobyt małych dzieci jest nieodpłatny.

Neckermann: Bułgaria lato 2018 – porównaj oferty.

Nieznacznie tańsze są oferty tygodniowego pobytu, z przelotem i wyżywieniem w Złotym Brzegu.

Większość pakietów turystycznych Neckermanna w Bułgarii dostępna jest z wylotami z Katowic i Warszawy.

Sycylia na lato 2018
Włoska wyspa Sycylia, położona w centrum Morza Śródziemnego promowana jest przez biuro podróży Neckermann cytatem z Goethego, jako ‘największe dzieło sztuki i natury’. Odzwierciedla on uniwersalny charakter tej destynacji, która oprócz sielankowych krajobrazów, doskonałych plaż, wyśmienitej gastronomii i świetnej pogody do zaoferowania ma również światowej klasy zabytki i atrakcje kulturalne.

Na Sycylii znajduje się aż 10 zabytków figurujących na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, w tym Syrakuzy i skalna nekropolia Pantalica, barokowe miasta doliny Val di Noto, wykopaliska archeologiczne Agrigento oraz wciąż czynny wulkan Etna.

Sycylia jest droższymi kierunkiem niż Bułgaria. Oferty tygodniowego pobytu w hotelu w 4-gwiazdkowym hotelu, z wyżywieniem i przelotem, zaczynają się od około 2300 pln od osoby.

Promowane ośrodki to, między innymi, Ragusa, na południu wyspy, Syrkuzy, Scoglitti i Licata.

Na Sycylię Neckermann lata z Katowic.

Wczasy na Sycylii – Neckermann Polska.

Czytaj również: Pogoda na Sycylii – cztery pory roku na włoskiej wyspie.Najlepsze kierunki na lato 2018 według Neckermann Podróże
Artykuły: Najlepsze kierunki na lato 2018 według Neckermann Podróże
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, June 19 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz