Nowa trasa Ryanair Sandefjord-Torp – Hamburg rusza w marcu 2018

Wiosną bieżącego roku Ryanair rozszerzy swoją ofertę na Lotnisku Sandefjord Torp o nowe połączenie do Hamburga, w Niemczech. Na chwilę obecną jest to jedyna nowa trasa zapowiedziana na ten rok.

Połączenie Sandefjord – Hamburg realizowane będzie dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki od 26 marca (poniedziałek) poczynając, według następującego grafiku:

TRF – HAM
wylot: 16.55, przylot: 18.20 poniedziałek, piątek

HAM – TRF
wylot: 15.05, przylot: 16.30

Pozycja Ryanair na Lotnisku Sandefjord umocniła się znacznie pod koniec 2016 roku, kiedy to w wyniku zlikwidowania bazy na Lotnisku Moss-Rygge, przewoźnik przeniósł część swoich połączeń do Oslo właśnie do Sandefjord.

Wynajem samochodów Sandefjord Lotnisko Torp - tani wynajem aut Norwegia

Jak to już ma w zwyczaju, Ryanair reklamuje Port Lotniczy Sandefjord jako jedno z lotnisk Oslo, chociaż mieści się ono w znaczącej, bo aż 120 kilometrowej odległości od norweskiej stolicy. Po zamknięciu Lotniska Moss-Rygge, jedyną alternatywą lotów do Oslo stał się główny port lotniczy Norwegii. Na Lotnisku Oslo-Gardermoen, jednak linii low-cost trudno jest konkurować z innymi przewoźnikami. Obecnie obsługuje ona tam jedynie dwa połączenia, do Londynu Stansted i Wilna.

Oprócz połączeń do Hamburga, oferta Ryanair w Sandefjord Torp obejmuje 12 innych tras, w tym pięć do Polski (Warszawa-Modlin, Gdańsk, Kraków, Poznań i Wrocław).

Zajmujący niecałe półtorej godziny lot połączy region Oslo z drugim, co do wielkości, miastem w Niemczech.  Położony u ujścia Łaby do Morza Północnego Hamburg jest największym niemieckim portem oraz istotnym centrum przemysłowym.

Oprócz osób podróżujących do Hamburga w interesach, nowe połączenie Ryanair zainteresuje z pewnością również turystów. Miasto, a jednocześnie odrębny kraj związkowy Hamburg poszczycić się może imponującą ofertą kulturalną. Oprócz sięgającego czasów Średniowiecza dziedzictwa historycznego, miasto słynie również z bogatej sceny kulturalnej; światową sławą cieszy się Hamburska Opera Narodowa oraz znana z ekstrawaganckiej architektury budynku oddanego do użytku na początku 2017 roku filharmonia Elbphilharmonie.

To zaledwie dwie z aż 313 scen teatralnych i muzycznych w Hamburgu.Nowa trasa Ryanair Sandefjord-Torp – Hamburg rusza w marcu 2018
Artykuły: Nowa trasa Ryanair Sandefjord-Torp – Hamburg rusza w marcu 2018
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, January 04 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz