Nowe połączenia Easyjet: Kraków-Hamburg - od listopada 2014

W listopadzie 2014 roku, oferta przewoźnika low-cost Easyjet na Lotnisku Kraków-Balice poszerzyła się o połączenie do Hamburga. Lotnisko w Hamburgu przyjmuje już połączenia z Polski wykonywane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

Loty na trasie Kraków-Balice (KRK) - Hamburg (HAM) dostępne są trzy razy w tygodniu, we wtorki piątki i niedziele.

Lotnisko Balice jest na koniec 2014 roku jedynym portem lotniczym obsługującym Easyjet, drugą co do wielkości linię lotniczą typu low-cost w Europie.

Tanie loty Kraków  - Easyjet vs. Ryanair
Największym konkurentem Easyjet w Krakowie w segmencie lotów low-cost jest irlandzka linia Ryanair, która krakowskie lotnisko obrała sobie na lokalizacje swojej drugiej polskiej bazy operacyjnej.

W chwili obecnej (listopad 2014) połączenia Easyjet z Krakowa dostępne są na trasach do następujących portów lotniczych: Basel/Mulhouse, Belfast-International, Bristol, Edynburg, Hamburg, Liverpool, Londyn-Gatwick i Paryż-Charles de Gaulle. Dodatkowo, na marzec 2015 roku zapowiedziane jest uruchomienie połączenia z Krakowa do Lyonu.

Oferta rejsowa Ryanair na Lotnisku Krakow-Balice jest znacznie szersza i obejmuje następujące kierunki: Alicante, Beauvais, Bergamo, Birmingham, Bolonia, Charleroi, Dortmund, Dublin, East Midlands, Edynburg, Eindhoven, Girona, Leeds/Bradford, Liverpool, Londyn-Stansted, Manchester, Moss-Rygge, Rzym-Ciampinio,  Shannon, Sztokholm-Skavsta oraz połączenia sezonowe do Cagliari, Gdańska, Kos, Malagi, na Maltę, Paphos, Pizy i Trapani.

Znajdź tani wynajem samochodów na Lotnisku Kraków-Balice Nowe połączenia Easyjet: Kraków-Hamburg - od listopada 2014
Artykuły: Nowe połączenia Easyjet: Kraków-Hamburg - od listopada 2014
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, November 19 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz