Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala często uzyskać niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Inne wyszukiwarki

Przeglądaj artykuły

Oferty podróży

Nowe połączenie Ryanair Modlin – Kopenhaga już od marca 2015

Niskokosztowy przewoźnik Ryanair ogłosił uruchomienie nowej trasy, która połączy stolice Polski i Danii poczynając od 26 marca 2015 roku. Tanie loty Warszawa Modlin – Kopenhaga Kastrup dostępne będą raz w tygodniu. Lotnisko Kopenhaga-Kastrup jest głównym portem lotniczym Danii i mieści się około 9 km na południe od centrum miasta.

Znajdź tani wynajem samochodów na Lotnisku Modlin

Porównaj ceny w wypożyczalniach samochodów na Lotnisku Kopenhaga Kastrup

Kolejną nowością w ofercie Ryanair z i do Kopenhagi są następujące połączenia:

  • Kopenhaga-Kastrup – London-Luton, dostępne dwa razy dziennie
  • Kopenhaga-Kastrup – Mediolan-Bergamo, realizowane raz dziennie

Lotnisko Kopenhaga – nowa baza Ryanair
Wraz z ogłoszeniem nowych tras Ryanair potwierdził ostatecznie od pewnego czasu już oczekiwane utworzenie swojej drugiej duńskiej (i siedemdziesiątej europejskiej) bazy na Lotnisku Kopenhaga. Pierwsza baza przewoźnika low-cost, raczej słabo reprezentowanego w południowej Skandynawii uruchomiona została w 2012 na Lotnisku Billund.

Trzy nowe trasy na lotnisku w Kopenhadze to dopiero zapowiedź ekspansji Ryanair w tej lokalizacji: dodatkowych 10 nowych połączeń spodziewać się można po Nowym Roku. Dzięki czterem samolotom doelowo zbazowanym na lotnisku Kastrup w Kopenhadze, przewoźnik planuje zwiększyć ilość lotów wykonywanych tygodniowo z 28 do ponad 100 oraz obsłużyć łącznie milion pasażerów w przyszłym roku.

Pierwszą jednostką Ryanair zbazowaną na Lotnisku Kopenhaga będzie Boeing 737-800.

Promocyjna sprzedaż biletów na loty z Kopenhagi
Jak stało się już tradycją w przypadku irlandzkiego przewoźnika, ustanowienie nowej bazy uczczone zostało wprowadzeniem do sprzedaży biletów na połączenia do i z Kopenhagi w promocyjnych cenach. Łącznie 100 000 biletów na podróże w listopadzie, grudniu i styczniu zarezerwować można w cenach już od 149 duńskich koron, czyli około 84 złotych. Promocja trwa do północy 30 października (czwartek).


Nowe połączenie Ryanair Modlin – Kopenhaga już od marca 2015
Artykuły: Nowe połączenie Ryanair Modlin – Kopenhaga już od marca 2015
Tematy: , , , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, October 31 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz