Nowe trasy Wizzair z Warszawy do Genewy i Bazylei

W październiku bieżącego roku stale rozwijająca się siatka połączeń Wizzair na lotnisku Warszawa-Chopin wzbogaci się o nowe trasy, tym razem do Szwajcarii.

Wizzair loty Warszawa-Genewa
Od 25 października pasażerowie węgierskich linii lotniczych skorzystać będą móc z lotów Warszawa-Genewa, dostępnych dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Lot do Genewy zaplanowany jest na godzinę 6:30 rano i zajmie 2h15min. Samolot powrotny wyleci z Genewy o 9:20 i wyląduje planowo w Warszawie o 11:25.

Tanie loty z Warszawy do Bazylei
Dzień później, 26 października ruszy druga nowa trasa Wizzaira do Szwajcarii; loty Warszawa-Bazylea wykonywane będą w poniedziałki i piątki, w godzinach 6:10-8:20 rano na trasie do Bazylei i 8:50-10:50 w kierunku powrotnym.

Według zapowiedzi przewoźnika ceny biletów na trasie do Bazylei zaczynają się od 79 pln w jedna stronę. Do Genewy polecieć będzie można od 99 pln. Ceny minimalne przewidziane dla członków Discount Club to odpowiednio 39 i 54 pln.

Wizzair zostanie przez to pierwszą linią lotniczą low-cost oferującą loty ze stolicy do Szwajcarii. Obecnie, loty z Okęcia do Genewy oferowane są Polskie Linie Lotnicze LOT. Do Bazylei polecieć można zaś Easyjetem, z Krakowa.

Tani wynajem samochodów Genewa, Lotnisko (sektor szwajcarski) – porównaj oferty rent-a-car onlineNowe trasy Wizzair z Warszawy do Genewy i Bazylei
Artykuły: Nowe trasy Wizzair z Warszawy do Genewy i Bazylei
Tematy: , , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, April 27 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz