Nowe trasy Wizzair z Warszawy i Lublina we wrześniu 2015

Linie low-cost Wizzair rozszerzają stale swoja ofertę na polskich lotniskach.

Od 14 września pasażerowie korzystający z usług tego przewoźnika maja do swoje dyspozycji dwa nowe połączenia.

Wizzair Warszawa-Birmingham
Z Warszawy Chopin liniami Wizzair polecieć można do Birmingham. Loty na trasie WAW-BHX wykonywane są dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, w godzinach porannych (wylot 07:50, przylot 09:30, czasu lokalnego).

Birmingham, to drugie co do wielkości miasto Wielkiej Brytanii. Loty do Birmingham ucieszą zarówno turystów, jak i zamieszkującą tu licznie społeczność Polaków pracujących na Wyspach.

Wizzair jest, jak dotąd, jedyna linią lotniczą oferującą połączenie na tej trasie. Loty z Polski do Birmingham, na trasach z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic i Krakowa oferuje również Ryanair.

Loty Wizzair z Lublina do Brukseli
Kolejną nowością w rozkładzie lotów Wizzair w sezonie jesiennym 2015 jest połączenie z Lublina do Brukseli. Loty LUZ-CRL dostępne są dwa razy w tygodniu, również w poniedziałki i piątki (wylot: 07:30, przylot 9:30). Także na tej trasie węgierski przewoźnik nie posiada konkurencji. Połączenia do Charleroi z Polski oferuje dodatkowo Rynair, na trasach z Krakowa i Modlina. Port lotniczy Brussels South Charleroi jest lotniskiem niskokosztowym stolicy Belgii. Więcej tras do stolicy Belgii dostępnych jest na głównym lotnisku, Bruksela-Zaventem (BRU).

Wynajem aut na Lotnisku Bruksela Charleroi – porównaj oferty i zarezerwuj online

Więcej lotów Wizzair w Europie Wschodniej
Wraz z nowymi połączeniami z Polski, Wizzair rozszerza też swoja ofertę skąd polecieć można będzie do Billund w Danii i Memmingen w Niemczech.


Nowe trasy Wizzair z Warszawy i Lublina we wrześniu 2015
Artykuły: Nowe trasy Wizzair z Warszawy i Lublina we wrześniu 2015
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, September 21 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz