Nowy slogan reklamowy Las Vegas - What Happens Here Only Happens Here

Amerykańskie miasto Las Vegas, stolica rozrywki i hazardu, idąc z duchem czasu oraz poprawności politycznej zdecydowało się na zmodernizowanie swojego sloganu turystycznego.  

‘What happens here, stays here’, z którego wywodzi się ikoniczny już zwrot ‘Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas’, w 2020 roku zastąpione zostanie hasłem ‘What happens here, only happens here’.

Las Vegas nowy slogan

Promocji nowego hasła towarzyszyć intensywna kampania marketingowa, zainaugurowana spotem reklamowym wyemitowanym podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2020, 26 stycznia.

Tak Las Vegas prezentowało się w mediach do tej pory:

Władze Miasta Grzechu (Sin City), bo tak określane właśnie było Las Vegas z racji na ogrom przybytków rozrywki tu dostępnych, postanowiły zawalczyć o nieco bardziej pozytywny image. Nowe hasło ma na celu podkreślić bogactwo oferty turystycznej miasta, bez nachalnego promowania ‘przesadnie’ dobrej zabawy, która, biorąc pod uwagę wybuchowe połączenie – hazardu i alkoholu – może mieć opłakane skutki.

Inicjatorzy pomysłu kierują się głównie do młodszego pokolenia, ukazując Las Vegas, jako miejsce, gdzie może on odpocząć od rutyny codziennego życia, zrelaksować się i przeżyć cos zupełnie nowego, niekoniecznie zaś jako siedlisko ‘grzechu i zepsucia’.

Nieco starszy spot reklamowy Vegas:

Nowy slogan zaprezentowany został oficjalnie 26 stycznia na znaku stojącym w wyeksponowanym miejscu wzdłuż najsłynniejszego bulwaru Las Vegas, The Strip.

Nowy slogan Las Vegas w materiale stacji KTNV. Za jego powstanie odpowiada wywodząca się z Las Vegas agencja R&R Partners

Las Vegas było pierwszym amerykańskim miastem, które zalegalizowało hazard. To on właśnie stał się podwaliną sukcesu miasta zbudowanego na pustyni. Pomimo, iż obecnie także inne miejsca, w USA i na świecie, czynią z legalnego hazardu swój największy atut, Las Vegas nadal pozostaje pionierem w tej dziedzinie.

Makau – największe miasto hazardu na świecie
Szybko rosnące w ostatnich latach średnie dochody obywateli Chin przyczyniły się do gwałtownego rozwoju Makao, specjalnego regionu administracyjnego Chińskiej Republiki Ludowej, również znanego z licznych kasyn.

Makau – Las Vegas Azji:

Makau jest jednym z niewielu miejsc w Chinach, gdzie hazard jest legalny. Corocznie miliony Chińczyków, jak również turystów z całego świata, pielgrzymuje do tej byłej portugalskiej kolonii licząc na szczęśliwy los i wysokie wygrane. Gwałtowny rozwój kasyn oraz powiązanego z nimi przemysłu rozrywkowego sprawił, iż w tym sektorze zatrudniona jest jedna czwarta ogólnej liczby mieszkańców Makau.

Czytaj także:

Wynajem samochodów Las Vegas, Lotnisko McCarranNowy slogan reklamowy Las Vegas - What Happens Here Only Happens Here
Artykuły: Nowy slogan reklamowy Las Vegas - What Happens Here Only Happens Here
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, January 27 2020

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz