Po słońce jesienią - wczasy last minute w ofercie Neckermann Podróże

Jesienna słota zawitała w tym roku wyjątkowo wcześnie do Polski. Podczas gdy jedni z rezygnacja wzbogacają garderobę o kolejny sweter, czy płaszcz, coraz więcej rodaków ratuje się przed szaroburą pogodą wyjazdem w ciepłe kraje.

Wakacje pod palmami
Wakacje 'pod palmami' coraz bardziej dostępne.

Nawet krótki, tygodniowy pobyt w miejscu o łagodniejszym klimacie pozwala naładować baterie i, dzięki zastrzykowi słonecznej energii, lepie przygotować się na jesienną szarugę i zimowe chłody.

Na przełomie października i listopada po słońce nie trzeba jeszcze jechać daleko; wiele krajów południowej Europy oraz basenu Morza Śródziemnego cieszy się jeszcze o tej porze roku słoneczną pogodą, a co ważne w przypadku destynacji typowo plażowych, również wysoką temperaturą morza.

Pomimo, iż w listopadzie trudno jest liczyć na Wyspach Kanaryjskich, czy w Grecji na tropikalne upały, nagrzewana przez całe lato woda długo jeszcze zachowuje temperaturę pozwalającą na komfortowe kąpiele morskie (komfortowe, zwłaszcza w porównaniu do Bałtyku).

Ofert pakietów turystycznych w różnych standardach na okres jesienno-zimowy jest bez liku, największym zainteresowaniem cieszą się jednak oferty last minute, dzięki którym odrobiną słońca nacieszyć się można jesienią w bardzo przystępnej cenie.

Dziś zerkamy na oferty last minute jednego z największych touroperatorów na polskim rynku, Neckermann Podróże.

Greckie wyspy last minute
Urok Grecji, choć dosyć już ‘zjeżdżonej’ przez polskich turystów nie słabnie, również jesienią. Dotyczy to szczególnie wysp na Morzu Egejskim, gdzie nawet w listopadzie temperatury w ciągu dnia utrzymują się na poziomie 20°C.

Najtańsze oferty Neckermanna na wczasy last minute w Grecji wycenione są na około 1500 pln za tygodniowy pobyt w hotelu 3-gwiazdkowym, bez wyżywienia, ale z wliczonym przelotem. Pełne wyżywienie w hotelu o tym samym standardzie kosztuje niewiele więcej, łatwo więc dobrać sobie ofertę najbardziej odpowiadającą indywidualnym gustom, dla wczasowiczów lubiących eksperymentować z gastronomią i stołować się ‘na mieście’ oraz dla tych bardziej zachowawczych, którzy wolą spędzić urlop na terenie ośrodku, w którym się zatrzymali.

Osoby dysponujące większym budżetem, już za około 2000 pln spędzić będą 7 dni w hotelu w systemie all inclusive w hotelu 4-gwiazdkowym, z kompleksem basenów, spa, siłownią i fitnessem oraz, często, z animacja dla dzieci w języku polskim. Wiele z ofert last minute Neckermann oferuje pobyt dla dzieci gratis.

Przeważająca większość ofert wczasów last minute w Grecji dotyczy Heraklionu na Krecie. Dostępne pakiety obejmują wylot z Katowic i Warszawy.

Wczasy w Grecji – jesień

Wyspy Kanaryjskie – idealne jesienią
Październik i listopad to w opinii wielu turystów najlepszy moment na odwiedzenie Wysp Kanaryjskich. Choć ten hiszpański archipelag określany jest często mianem ‘wysp wiecznej wiosny’ z racji na łagodny klimat panujący tu przez cały rok, to właśnie jesień i wiosna oferują najprzyjemniejszą pogodę, z duża ilością godzin słonecznych, jednak bez nadmiernych upałów.

Oferty last minute Neckermanna na jesień 2017 dotyczą głównie wysp Fuerteventura (Jandia) i Lanzarote (Playa Blana e Puerto del Carmen). Ceny wahają się pomiędzy ok. 2100 pln i 4400 pln od osoby, za 7-dniowy pobyt z przelotem, w zależności od standardu hotelu. Oferty dostępne są dla pasażerów wylatujących z Warszawy lub Katowic.

Porównaj oferty wczasy Wyspy Kanaryjskie

Turcja last minute
Pomimo nie najbardziej stabilnej sytuacji politycznej w kraju, tureckie ośrodki turystyczne nie zaprzestają starań o pozyskanie klientów. Skutkuje to często bardzo atrakcyjnymi cenami. Pośród ofert Neckermanna na wczasy last minute w Turcji znaleźć można prawdziwe perełki, jak na przykład tygodniowy pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu, z wyżywieniem all inclusive 24 godziny na dobę oraz przelotem, w cenie już od około 1650 pln od osoby.

Dostępne oferty dotyczą głównie regionu Antalya, a zwłaszcza ośrodków w Side, Incekum i Manavgat. Wyloty dostępne są z Poznania.

Tanie wczasy Turcja – gdzie pojechać jesienią?


Ceny podane w artykule pochodzą z oferty Neckermann Travel dostępnej w witrynie internetowej biura w chwili powstawania tego artykułu.Po słońce jesienią - wczasy last minute w ofercie Neckermann Podróże
Artykuły: Po słońce jesienią - wczasy last minute w ofercie Neckermann Podróże
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, June 19 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz