Nowe trasy Ryanair z Polski w sezonie zimowym

Zainaugurowany 28 października zimowy rozkład lotów największego europejskiego przewoźnika low-cost, Ryanair, zawiera 34 nowe trasy, w tym 4 z Polski.

Ryanair
Ryanair oferuje tanie połączenia na 13 polskich lotniskach międzynarodowych.

Nowe trasy wzbogaciły siatkę połączeń na lotniskach w Modlinie i Krakowie. Z obydwu przewoźnik proponuje połączenie w modnym, wschodnim kierunku, a mianowicie na Lotnisko Boryspol w Kijowie. Z Warszawy do Kijowa polecieć można 4 razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Powroty odbywają się w te same dni.

Loty z Krakowa do Kijowa (oraz na trasie powrotnej) odbywają się 3 razy tygodniowo, w poniedziałki, środy i piątki.

Wynajem samochodów Kijów – porównaj oferty rent a car na Lotnisku Borsypol

Druga zimowa nowość Ryanaira to kierunek egzotyczny. Europejskie low-costy coraz częściej stawiają również na trasy średniego i dalekiego zasięgu. Do połączeń do Izraela w ofercie Ryanair dołączyły teraz również trasy do Ammanu, stolicy Jordanii.

Trasa na Lotnisko Queen Alia w Ammanie obsługiwana jest dwa razy w tygodniu, zarówno z Modlina jak i Krakowa, w poniedziałki i piątki. Loty w przeciwnym kierunku mają miejsce w te same dni.

Rent a car Jordania – wynajmij samochód na Lotnisku Queen Alia w Ammanie

Konkurencją, choć zapewne nie cenową,  dla Ryanair na trasie Kraków-Kijów jest połączenie Ukraine International Airlines. Na trasie do Ammanu nie konkuruje z nim w Balicach żadna inna linia lotnicza.

Jako jedyny przewoźnik w Modlinie, siłą rzeczy Ryanair nie posiada na tym lotnisku żadnej konkurencji.  Z Lotniska Chopina loty do Kijowa oferuje LOT – na Lotnisko Boryspol. Wizzair łączy Okęcie z portem Kijów-Żuliany.

Zgodnie z tradycją, przewoźnik świętował inaugurację nowych połączeń promocyjnymi cenami biletów, już od PLN 39.Nowe trasy Ryanair z Polski w sezonie zimowym
Artykuły: Nowe trasy Ryanair z Polski w sezonie zimowym
Tematy:
Ostatnia modyfikacja: Thursday, November 08 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz