Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala często uzyskać niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Inne wyszukiwarki

Przeglądaj artykuły

Oferty podróży

Ryanair - tanie loty Warszawa-Lizbona od marca 2015

Irlandzkie niskobudżetowe linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Lotniska Warszawa-Modlin. Już w marcu 2015 roku polecieć można będzie z Modlina do Lizbony.

Loty do Lizbony dostępne mają być dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki. Loty odbywać mają się według następującego rozkładu:

  • Warszawa-Modlin (WMI) – Lizbona (LIS): wylot 13.10 – przylot 16.15
  • Lizbona (LIS) – Warszawa-Modlin (WMI): wylot 16.40 – przylot 21.45

Loty do Lizbony – Ryanair vs. Wizzair
Zapowiedź wprowadzenia połączeń Ryanaira do Lizbony przyszła chwilę po ogłoszeniu podobnej trasy przez największego konkurenta irlandzkich linii, węgierskiego przewoźnika Wizzair, operującego z głównego lotniska kraju, Warszawy-Okęcie (WAW). Na potyczkach pomiędzy liniami lotniczymi skorzystają z pewnością pasażerowie, którzy do tej pory, planując podróż do Portugalii zdani byli na dosyć kosztowne połączenia oferowane przez LOT i portugalskie linie TAP, lub też na nie tańsze loty z przesiadką.

Czytaj również: Portugalia tanio – loty low-cost i tani wynajem samochodów Lotnisko Lizbona.

Lizbona lepiej skomunikowana – Ryanair Lizbona
Ryanair na lizbońskim lotnisku czuje się doskonale: również tam rozszerzona została siatka lotów przewoźnika.

W sezonie lato 2015, oprócz istniejących już połączeń z między innymi Londynu, Paryża-Beauvais i Frankfurtu, do Lizbony polecieć można będzie również z Eindhoven, Hamburga, Mediolanu-Bergamo, Rzymu-Ciampino i Bremen.

Według Michaela O Leary, dyrektora generalnego Ryanair, stolica Portugalii posiada olbrzymi potencjał turystyczny, z łatwością mogąc wyprzedzić pod względem popularności na przykład hiszpańską Barcelonę. Oprócz nadmorskiej lokalizacji, do największych atutów Lizbony należy fascynujące dziedzictwo historyczne, doskonała gastronomia oraz relatywnie niskie ceny w porównaniu do innych lokalizacji w południowej Europie.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Lizbona - porównaj oferty rent-a-car Portugalia

Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie – również z Warszawy
O dawna oczekiwane połączenie low-cost do Lizbony to nie jedyna nowość w siatce lotów Ryanair na lotnisku w Modlinie. Wcześniej tego roku linia lotnicza ogłosiła nowe trasy, dostępne już od października 2014, do popularnych kurortów na Wyspach Kanaryjskich, w tym Gran Canaria, Fuerteventura i Teneryfa.


Ryanair - tanie loty Warszawa-Lizbona od marca 2015
Artykuły: Ryanair - tanie loty Warszawa-Lizbona od marca 2015
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, September 18 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz