Smart we flocie Avis w Polsce – wynajmij Smarta w Avis Warszawa lub Avis Kraków

Kolejne dwa miasta dołączyły do pokaźnej już liczby lokalizacji na świecie, gdzie wynająć można mały samochód miejski, marki Smart.

Smar mały samochód miejski do wynajęcia w Avis Warszawa i Kraków

Wynajmij Smarta w Avis Polska (Warszawa i Kraków)

Latem 2014 wypożyczalnia samochodów Avis wprowadziła do swojej floty auta marki Smart, przeznaczone do tak zwanego "wynajmu miejskiego".

W początkowej fazie Smarty dostępne będą jedynie w dwóch punktach wynajmu:  w oddziale Avis Warszawa mieszczącym się w hotelu Marriott, naprzeciwko Dworca Warszawa Centralna oraz w Centrum Biurowym Avis Kraków, przy ulicy Lubicz 23.

Pomimo, iż odbiór Smarta możliwy jest tylko w tych dwóch punktach, auto zwrócić można również na lotniskach w mieście wynajmu, w Warszawie na Lotnisku Okęcie, a w Krakowie na Lotnisku Balice.

Avis Warszawa

Biuro Avis Warszawa mieszczące się w hotelu Marriott - w tle Dworzec Centralny © Photo: Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl

Ceny Smartów do wynajęcia są zdecydowanie niewygórowane, ograniczony jest za to czas wynajmu. Wypożyczyć Smarta w Warszawie / Krakowie można na maksymalnie 14 dni. Oferta wynajmu Smarta Avis posiada graniczenie przebiegu do 100 km dziennie; za każdy dodatkowy kilometr naliczana jest opłata 1.23 pln brutto. Ponadto, aby uzyskać niski poziom ceny wynajmu, wypożyczalnia wymaga, aby auto zostało zwrócone czyste. "Zachęcać" ma do tego opłata dodatkowa naliczana w przypadkach, kiedy samochód wymaga mycia i/lub czyszczenia.

Zabroniony jest wyjazd Smartem wynajętym w Avis za granice Polski.

Wynajem Smarta – ciekawa opcja również dla biznesmenów
Smarty, które kojarzą się z segmentem raczej młodszych kierowców, cieszą się zainteresowaniem również ludzi biznesu. Do wielu przedsiębiorców przybywających do Warszawy, lub Krakowa w interesach, przemawia pomysł aby dostać się do centrum miasta taksówką i dale poruszać się autem łatwym do parkowania w mieście i jednocześnie, niosącym  ze sobą wizerunek przyjaznego środowisku.

Lokalizacja w hotelu Marriott (w przypadku Avis Warszawa), cieszącym się opinią jednego z bardziej prestiżowych w stolicy to strzał w dziesiątkę; tu właśnie zatrzymuje się wielu biznesmenów odwiedzających Warszawę.

Porównaj ceny wynajmu samochodów oferowanych przez wiele wypożyczalni w Polsce

 Smart we flocie Avis w Polsce – wynajmij Smarta w Avis Warszawa lub Avis Kraków
Artykuły: Smart we flocie Avis w Polsce – wynajmij Smarta w Avis Warszawa lub Avis Kraków
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, August 05 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz