Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie – Ryanair uruchamia nowe kierunki z Lotniska Modlin: Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura

Irlandzki przewoźnik niskobudżetowy, Ryanair, konsekwentnie umacnia swoją pozycję na Lotnisku w Modlinie.

Od października 2014 Modlin stanie się nową bazą Ryanair: na lotnisku stacjonować będą dwa samoloty, co pozwoli zintensyfikować częstotliwość rejsów ze 174 do 276 tygodniowo. Rozszerzeniu ulega również siatka lotów, wzbogacona o kilka niewątpliwie interesujących kierunków.

Nowe połączenia Ryanair - Wyspy Kanaryjskie
Jesienią już polecieć można będzie z Modlina na słoneczne Wyspy Kanaryjskie. Do rozkładu lotów zima 2014, Ryanair dodał połączenia do Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura.

Loty Modlin - Teneryfa realizowane będą dwa razy w tygodniu, połączenia na Gran Canaria i Fuerteventura dostępne będą raz tygodniowo.

Znajdź tani wynajem samochodów na Lotnisku Teneryfa Sur (Teneryfa Południowa)

Wynajem samochodów Lotnisko Las Palmas de Gran Canaria - Porównaj ceny 

Wypożyczalnie samochodów Fuerteventura Lotnisko – Wyspy Kanaryjskie

Loty krajowe z Modlina
Oprócz intensyfikacji ruchu na trasach międzynarodowych, Ryanair przygotowuje się również do "podboju" rynku połączeń krajowych, zdominowanych obecnie przez linie lotnicze LOT.

W sezonie zimowym 2014 połączenia krajowe z Lotniska Warszawa Modlin dostępne będą do Gdańska oraz Wrocławia (obydwa połączenia dostępne dwa razy w tygodniu). Gdańsk stanie się równocześnie kolejną bazą Ryanair w Polsce.

Połączenia Modlin - Shannon i Modlin - Madryt zimą 2014
Do siatki połączeń w sezonie zima 2014/2015 na Lotnisku Modlin dodane zostały również loty do Shannon, dostępne dwa razy w tygodniu oraz loty do Madrytu, realizowane z częstotliwością cztery razy w tygodniu.

Dzięki nowym połączeniom w sezonie zimowym Lotnisko Modlin oferowało będzie w sumie połączenia do 23 lotnisk

Ułatwienia dla podróżujących z dziećmi – pakiet Family Extra Ryanair
Nowe kierunki to nie jedyne nowinki u irlandzkiego przewoźnika, który, zgodnie z zapowiedzią podejmuje od jakiegoś czasu kroki mające na celu poprawę wizerunku linii Ryanair wśród pasażerów.

Oprócz mniej restrykcyjnych zasad przewozu bagażu, wprowadzenia numerowania miejsc oraz ułatwienia procesu rezerwacji online, Rynair postanowił zachęcić do korzystania ze swoich usług rodziny z dziećmi.

Od czerwca 2014 roku, pasażerowie podróżujący z dziećmi poniżej 16 roku życia pod swoją opieką, skorzystać mogą z następujących udogodnień w ramach pakietu Family Extra:

  • 50% zniżka na bagaż rejestrowany dla dziecka
  • przydzielenie miejsca
  • pierwszeństwo wejścia na pokład
  • 50% zniżki na ubezpieczenie podróżne

Zniżki obejmują maksymalnie dwoje dzieci podróżujących z dorosłym, który wykupił podróż w pełnej cenie, lub do czworga dzieci, jeśli towarzyszy im dwoje dorosłych.

Dodatkowo linie Ryanair wprowadziły szereg udogodnień dla pasażerów podróżujących z małymi dziećmi i niemowlętami, w tym tańsze opłaty za przelot oraz możliwość wniesienia na pokład bezpłatnego bagażu podręcznego dla niemowlęcia (do 5 kilo). Rodzice i opiekunowie zabrać będą mogli na pokład bezpłatnie dwie sztuki sprzętu dla dziecka (np. wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka turystycznego, itp.).

Podróżni korzystający z pakietu Family Extra co najmniej 2 razy w roku, otrzymają 20% zniżki na trzeci lot rodzinny.

Porównaj ceny wynajmu aut na Lotnisku w Modlinie z wyszukiwarką CartrawlerTanie loty na Wyspy Kanaryjskie – Ryanair uruchamia nowe kierunki z Lotniska Modlin: Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura
Artykuły: Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie – Ryanair uruchamia nowe kierunki z Lotniska Modlin: Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura
Tematy: , , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Sunday, June 22 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz