Wynajem samochodów – oferty specjalne na Lotnisku Warszawa + inne lokalizacje w Polsce

Rezerwując wynajem samochodu pomiędzy 25 lutego i 3 marca masz okazję skorzystać  z ciekawych ofert promocyjnych na Lotnisku Warszawa Chopin. Część z nich obejmuje również inne lokalizacje w kraju.

Sprawdź aktualnie dostępne oferty rent-a-car na Lotnisku Warszawa Chopin

Wybór marek i modeli do wynajęcia stale wzrasta, zwłaszcza w stolicy. Znaleźć tu można między innymi BMW X4 we flocie Avis, Volvo kombi w ofercie wielu wypożyczalni oraz wygodne 7-osobowe  minivany (MPV), jak na przykład Renault Espace, w cenach zdecydowanie bardziej konkurencyjnych, niż jeszcze kilka lat temu.

Fiat 500 Abarth
Niewielki Fiat 500 Abarth zaskoczy silnikiem o dużej mocy; we flocie Sixt Polska.

Oferty GT Cars – zniżka i darmowy upgrade
Szukających okazji klientów rent-a-car zainteresuje być może oferta GT Cars, która oprócz 10% upustu cenowego pozwala również na upgrade do wyższej klasy gratis.

Dollar & Thrifty Polska
Pochodzące z Ameryki duo (ten sam właściciel) kusi potencjalnych klientów darmowym GPS-em przy wynajmie na przełomie lutego i marca.

Darmowe opony zimowe w wielu wypożyczalniach
Pomimo iż polski kodeks drogowy nie narzuca obowiązku wymiany opon na zimowe, wiele wypożyczalni oferuje je bez dodatkowej opłaty.

Pośród ofert dostępnych na www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl oferujących gratisowe opony zimowe na przełomie lutego i marca były następujące wypożyczalnie: Avis, Budget, Interrent, Hertz, Global Drive, Your Rent, Green Motion, MWM Cars, Autocash, Panek i GT Cars.

Opony zimowe w wyposażeniu i bez dodatkowej opłaty dostępne były w niemal wszystkich polskich wypożyczalniach. Duże międzynarodowe wypożyczalnie w prestiżowych lokalizacjach, jak na przykład Lotnisko Warszawa, stosować mogą jednak opłatę za taka usługę.

Gwarancja nowego samochodu
Interrent, Avis, Europcar i Sixt lubią podkreślać, iż ich flota składa się z nowych samochodów – oferty oznaczone będą wówczas ‘Gwarancją nowego samochodu’. Brak takiego oznaczenia nie powinien być zazwyczaj problemem w Polsce. Większość znanych wypożyczalni, z wyłączeniem mniejszych, lokalnych firm, posiada nowoczesną flotę.

Panek – dodatkowy kierowca wliczony w cenę
Pośród ofert w rozpatrywanym okresie wyróżniła się propozycja wypożyczalni Panek, nie naliczającej opłaty za usługę dodatkowego kierowcy.Wynajem samochodów – oferty specjalne na Lotnisku Warszawa + inne lokalizacje w Polsce
Artykuły: Wynajem samochodów – oferty specjalne na Lotnisku Warszawa + inne lokalizacje w Polsce
Tematy:
Ostatnia modyfikacja: Friday, February 23 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz