Wynajem samochodów – promocja Cartrawler! Zaoszczędź do 20% rezerwując w styczniu 2016

Styczniowa wyprzedaż ofert rent-a-car Cartrawler na stronie www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl pozwoli Ci zaoszczędzić do 20% kosztów wynajmu auta w wybranych lokalizacjach na całym świecie. Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler w okresie 7 - 20 stycznia i zarezerwuj samochód online w okazyjnej cenie. Szukaj ofert oznaczonych symbolem promocji (zielony baner nad opisem oferty).

Rezerwacja wynajmu samochodu online - szukaj ofert promocyjnych w wybranej lokalizacji

Sprzedaż promocyjna dotyczy rezerwacji online w systemie Cartrawler na następujących warunkach:

  • Rezerwacja: dokonana w okresie od 7 stycznia 2016 (czwartek) do 20 stycznia 2016 (środa)
  • Odbiór auta: pomiędzy 7 stycznia (czwartek) a 30 czerwca 2016 roku (czwartek)

Ilość ofert objętych ofertą jest ograniczona. Zniżki dostępne są tylko w niektórych lokalizacjach i w wyselekcjonowanych wypożyczalniach. Prezentowane ceny wynajmu ważne są w chwili wyszukiwania/rezerwacji.

Zarezerwuj tani wynajem auta na Wielkanoc lub city break w Europie
Cartrawler współpracuje z wiodącymi wypożyczalniami samochodów w Polsce i za granicą. Dzięki 14-dniowej akcji promocyjnej zaoszczędzisz planując weekendowy wypad do jednej ze znanych metropolii europejskich, rodzinną wycieczkę podczas ferii wielkanocnych, lub wyjazd na narty. Promocją objęte są wybrane oferty w najpopularniejszych klasach wynajmu: ekonomicznej i kompaktowej, jak również duże auta do transportu osób, w tym minibusy i vany.

Zarezerwuj już teraz samochód do wynajęcia w promocyjnej cenie na Lotnisku Chopina w Warszawie, na Teneryfie, w Mediolanie lub w innej fascynującej destynacji.Wynajem samochodów – promocja Cartrawler! Zaoszczędź do 20% rezerwując w styczniu 2016
Artykuły: Wynajem samochodów – promocja Cartrawler! Zaoszczędź do 20% rezerwując w styczniu 2016
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, January 07 2016

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz