Wypożyczalnia Rentis oficjalnym partnerem linii Ryanair – poleć i wynajmij samochód tanio

Wiodąca w Europie linia lotnicza low-cost Rayanir ogłosiła zawarcie współpracy z wypożyczalnią samochodów Rentis.

Dynamicznie rozwijająca się marka Rentis zapoczątkowała swoją działalność na polskim rynku już 10 lat temu, początkowo jako Global Rent A Car. Długoletnie doświadczenie w segmencie rent-a-car oraz szeroko rozwinięta sieć oddziałów obejmująca 60 lokalizacji na terenie Polski, Czech, i na Litwie zdecydowały o wyborze tej właśnie marki na oficjalnego partnera linii Ryanair, znanego z tego, iż w każdym kraju zawiera współprace z zaledwie jedną wypożyczalnią.

Umowa pomiędzy Ryanair i Rentisem zawarta została wstępnie na okres dwóch miesięcy.

Kooperacja pomiędzy przewoźnikami lotniczymi, a firmami świadczącymi usługi rent-a-car, jak również innymi operatorami turystycznymi, jest powszechnym zjawiskiem, służącym z założenia wszystkim z zainteresowanych stron, a w tym również oczywiście klientowi, który wszelkich rezerwacji związanych z podróżą - lotu, wynajmu auta, a często również rezerwacji hotelu - dokonać może w o wiele prostszy sposób i przy wykorzystaniu zaledwie jednej platformy internetowej.

Spodziewać się można, iż poziom cen oferowanych przez Rentis w ramach współpracy z nisko-kosztowym Ryanairem będzie również konkurencyjny. W każdym przypadku jednak, warto jest skorzystać z internetowych wyszukiwarek ofert rent-a-car, aby przed dokonaniem rezerwacji porównać ceny kompleksowo, u wielu dostawców usług rent-a-car. Wypożyczalnia Rentis oficjalnym partnerem linii Ryanair – poleć i wynajmij samochód tanio
Artykuły: Wypożyczalnia Rentis oficjalnym partnerem linii Ryanair – poleć i wynajmij samochód tanio
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, August 13 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz