Zniżki na wynajem samochodu w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech – zarezerwuj tani wynajem aut przed 8 listopada

Listopad, uchodzący za miesiąc poza sezonem w przemyśle turystycznym, to doskonały okres na znalezienie najkorzystniejszych ofert rent-a-car, zwłaszcza w popularnych destynacjach wakacyjnych.

W tym czasie wypożyczalnie tanie jak Interrent, Thrifty, Del Paso, Enterprise, Green Motion, OK Rent A Car, Hertz, Avis, Europcar i Sixt mają w zwyczaju obniżać znacząco ceny wynajmu.

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wybranej destynacji

W listopadzie ruch turystyczny zamiera, częściowo ze względu na zmieniającą się pogodę, ale również ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia; oszczędzamy wówczas środki finansowe, jak i czas, aby pełniej wykorzystać je z właśnie w okresie świątecznym, kiedy to turystyka znowu odżywa.

Tych, którzy mają jednak możliwość zarezerwowania wynajmu auta przez 8 listopada, przyjemnie zaskoczyć mogą spore zniżki, jakie przygotowały niektóre z wypożyczalni. Poniżej, zaledwie kilka przykładów!

VW Polo
Nowy VW Polo już we flocie wypożyczalni samochodów w Hiszpanii.

Tani wynajem samochodów Hiszpania – zniżki do 20% na Lotniskach Malaga i Alicante
Nie gasnąca popularność Hiszpanii, jako celu wakacyjnych podróży sprawia, iż ruch turystyczny nigdy tak naprawdę tu nie ustaje. Sprzyja temu oczywiście łagodny klimat, sprawiający iż plażą i wieloma godzinami słonecznymi cieszyć się w tym kraju można również jesienią, a nawet zimą. Dotyczy to oczywiście głównie południowego wybrzeża Hiszpanii, jak również coraz popularniejszych wśród polskich turystów archipelagów Balearów i Wysp Kanaryjskich.

Na Teneryfie, Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventura udało nam się znaleźć następujące oferty promocyjne (przykłady):

  • 10% zniżki od podstawowej ceny w Orlando Rent A Car (dla wynajmu zakończonego przed 28 lutego 2018)
  • 10% zniżki w Interrent (tylko oferty wynajmu zakończonego przed 28 lutego< obowiązuje okres wyłączenia z promocji pomiędzy 17 grudnia i 1 stycznia)

Na lotniskach Malaga i Alicante, udostępnione zostały między innymi następujące oferty promocyjne:

  • 20% zniżka w OK Rent A Car (tylko dla ofert pojazdów wydawanych i zwracanych z pełnym bakiem). Promocja dotyczy ofert wynajmu ze zwrotem do 31 grudnia, na Lotniskach w Alicante, Barcelonie, Madrycie i Murcia
  • 20% zniżki na rezerwacje w Del Paso, jednak jedynie na Lotnisku Malaga. Wynajem zakończyć musi się przed 28 lutego 2018 roku.

Powyżej przytoczone są tylko niektóre z dostępnych ofert promocyjnych dostępnych w systemie rezerwacji Cartrawler. Szczególnie korzystna wydaje się oferta Del Paso Rent A Car na Lotnisku Malaga.

Poszukując ofert tanich samochodów do wynajęcia w Hiszpanii warto pamiętać, iż pozornie atrakcyjne propozycje hiszpańskiego giganta wynajmu low-cost, Goldcar/Rhodium, często wiążą się z ukrytymi kosztami dodatkowymi, zawyżonymi cenami za usługi dodatkowe (wynajem GPSu lub fotelika dziecięcego, etc.) oraz wysokimi stawkami wkładu własnego. Zawsze zapoznaj się dokładnie z warunkami wynajmu przed dokonaniem rezerwacji w tych wypożyczalniach.

Wynajem samochodu Lotnisko Malaga – porównaj ceny

Portugalia – promocje rent a car
Na Maderze (Lotnisko Funchal) oraz w Lizbonie, dwóch najpopularniejszych portugalskich destynacjach w sezonie zimowym, naszą uwagę przyciągnęły następujące oferty:

  • 25% zniżka Cartrawler przy rezerwacjach z Drive-On-Holidays. Oferta do w miarę dostępności samochodów i dla wynajmu zakończonego do 28 lutego.
  • 15% zniżka w wypożyczalni Thrifty – również wymagany zwrot auta do 28 lutego.

Drive on Holidays Portugal
Zaoszczędź rezerwując w Drive on Holidays Portugalia. ©Foto: Tania-wypozyczalnia-samochodow.pl.

Włochy – tani wynajem samochodów poza sezonem
Z racji na przebogate dziedzictwo kulturowe, Włochy to kraj, który turyści odwiedzają chętnie przez cały rok. Dla wielu z jesień i wiosna to właśnie idealny czas na zwiedzanie włoskich miast, czy też podziwianie zmieniających się krajobrazów Toskanii, czy Lombardii.

Wypatrzone przez nas okazje rent-a-car we Włoszech to między innymi:

  • 20% zniżki w Green Motion – na wynajem zakończony do 15 grudnia
  • 20% zniżki w Keddy Rent A Car – auto zwrócone musi być do 20 stycznia. Obowiązuje okres wyłączenia z promocji pomiędzy 20 grudnia i 1 stycznia.

Zniżki na wynajem samochodu w Polsce – promocje rent-a-car Lotnisko Warszawa Chopin
Główny port lotniczy kraju, Lotnisko Chopina, ma do zaoferowania najwięcej interesujących ofert w promocji Cartrawler, w tym, miedzy innymi:

  • 20% zniżki na wynajem z Green Motion – dla rezerwacji wykonanych do 8 listopada, na wynajem zakończony do 15 grudnia.

Porównaj oferty wynajmu aut na Lotnisku Warszawa Chopin

…………………………………………………………………………………..........................

Przytoczone powyżej przykłady ofert promocyjnych dotyczą rezerwacji w systemie Cartrawler, złożonych pomiędzy 2 i 8 listopada 2017. Pomimo iż dokładam starań, aby przedstawiać jak najdokładniejsze informacje dotyczące promocji, mogą zaistnieć rozbieżność z aktualnie dostępną ofertą. Zależy ona od dostępności, zaś wypożyczalnie rezerwują sobie prawo zmiany okresów wykluczenia z promocji.Zniżki na wynajem samochodu w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech – zarezerwuj tani wynajem aut przed 8 listopada
Artykuły: Zniżki na wynajem samochodu w Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech – zarezerwuj tani wynajem aut przed 8 listopada
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, November 03 2017

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz