Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala często uzyskać niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Inne wyszukiwarki

Przeglądaj artykuły

Oferty podróży

Cal Auto wynajem samochodów Izrael

Cal Auto wynajem samochodów Izrael

Izraelska wypożyczalnia samochodów Cal Auto jest częścią większej grupy, noszącej tę samą nazwę. Cal Auto Group, ufundowana w 1992 roku prowadzi działalność w zakresie finansów, ubezpieczeń, mediów, nieruchomości i szeroko pojmowanego transportu, w tym również krótko i długoterminowego wynajmu aut. Usługi rent a car Cal Auto dostępne są we wszystkich większych miastach Izraela, w tym Tel Awiwie (na Lotnisku Ben Gurion i w centrum), w Jerozolimie, Eilat, Beersheba, Holon, Haifie, Carmiel, Netivot i wielu innych. Wypożyczalnia oferuje nowoczesną flotę oraz kompletną gamę klas wynajmu, od małych aut miejskich, po minivany i minibusy dla 7 lub 9 osób. W Cal Auto wynająć można również pojazdy typu SUV i pick-up, chociaż nie jest to rodzaj samochodów najczęściej poszukiwanych przez turystów w Izraelu.

Wynajem aut Izrael, tanio – porównaj oferty online
Znajdź najniższe ceny wynajmu samochodów w Izraelu przy pomocy wyszukiwarki ofert Cartrawler, udostępnionej poniżej. Współpracuje ona z wieloma wypożyczalniami samochodów pozwalając porównać oferty rent a car Izrael i dokonać rezerwacji przez internet.

 


Topics: ,