Click Rent – wynajem samochodów na południu Hiszpanii i na Balearach

Click Rent – wynajem samochodów na południu Hiszpanii i na Balearach

Turyści odwiedzający południowe wybrzeże Hiszpanii oraz wyspy archipelagu Balearów znajdą tu niezwykle szeroki wybór usług rent-a-car. Wypożyczalnia Click Rent, znana też pod szyldem Click Rent.es jest stosunkowo nową marką na rynku wynajmu aut w Hiszpanii, jednak ciszącą się coraz większą popularnością. Działa na terenie głównych lotnisk Balearów, w tym na Majorce, Minorce, Ibizie, jak również na terenie znanych miejscowości turystycznych, Magaluf i Paguera. W Hiszpanii kontynentalnej samochody Click Rent dostępne są na lotniskach Alicante i Walencja.

Click Rent oferuje nowoczesną i zróżnicowaną gamę pojazdów, od klasy ekonomicznej i kompaktowej i kombi, po SUVy, minivany i minibusy dla 7-9 osób, kabriolety i pojazdy luksusowe. Osoby preferujące samochody z automatyczną skrzynią biegów znajdą również spory wybór w Click Rent, często w bardzo korzystnej cenie.

Skorzystaj z wyszukiwarki ofert udostępnionej poniżej, aby porównać oferty Click Rent i innych wypożyczalni samochodów w Hiszpanii.