Porównaj oferty rent a car Colonia de Sant Jordi – wynajem samochodów Majorka

Porównaj oferty rent a car Colonia de Sant Jordi – wynajem samochodów Majorka

Wyszukiwarka Cartrawler, udostępniona poniżej, pozwoli Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty rent a car w Sant Jordi na Majorce.

Miejscowość Colonia Sant Jordi, w przeszłości niewielka wioska rybacka, jest obecnie istotnym centrum turystycznym Majorki. Położona jest na południowym wybrzeżu wyspy, na terenie gminy Ses Salines znanej z produkcji soli. Zatoko Sant Jordi oferuje regularne połączenia do morskiego Parku Narodowego Cabrera, rozpościerającego się na archipelagu, około 10 km w głąb morza. Odległość z Colonia de Sant Jordi do Lotniska Palma de Mallorca wynosi około 50 km.

Wynajem samochodów Colonia de Sant Jordi
Usługi rent a car Colonia de Sant Jordi świadczone są przez, między innymi Europcar i Keddy by Europcar, których biura znajdują się w samym centrum miasteczka.  Wprowadź daty odbioru i zwrotu w polach poniżej, aby poznać aktualnie dostępny oferty w klasach ekonomicznej, kompaktowej i średniej. Rezerwuj z wyprzedzeniem, aby zagwarantować dostępność 7-, lub 9-osobowych vanów, lub pojazdów typu SUV do wynajęcia w Colonia de Sant Jordi na Majorce.