Wypożyczalnie samochodów Helsinki Lotnisko - tani wynajem samochodów Finlandia

Wypożyczalnie samochodów Helsinki Lotnisko - tani wynajem samochodów Finlandia

Lotnisko w Helsinkach, znane również, jako Lotnisko Helsinki-Vantaa jest głównym portem lotniczym Finlandii. Mieści się ono w pobliżu miejscowości Vantaa, około 17 km na północ od centrum Helsinek. Plasujące się wysoko w rankingach IATA pod względem wygody pasażera, Lotnisko Helsinki-Vantaa oferuje szeroki wybór usług i w tym również usługi rent-a-car. Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, dostępnej poniżej i wynajmij tanio samochód w Finlandii najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Wypożyczalnie samochodów Helsinki-Vantaa (HEL)
Lotnisko Helsinki obsługiwane jest przez wiodące międzynarodowe wypożyczalnie aut, w tym Avis Rent A Car, Europcar, Sixt, Hertz, a także finlandzką firmę, Scandia Rent. Cartrawler wyświetla ceny pochodzących z tych wypożyczalni samochodów w szerokim zakresie klas i grup wynajmu. Rezerwacja przez internet możliwa jest po wybraniu najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodu w Finlandii.

Loty do Helsinek
Bezpośrednie połączenia do Helsinek z Polski oferowane są przez linie Finnair z Lotniska Warszawa-Okęcie oraz z Lotniska Kraków.