Lotnisko Lamezia Terme Rent A Car – znajdź tani wynajem aut w Kalabrii

Lotnisko Lamezia Terme Rent A Car – znajdź tani wynajem aut w Kalabrii

Wyszukiwarka ofert rent a car Cartrawler Włochy, poniżej, pomoże Ci porównać ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Lamezia Terme.

Port lotniczy Lamezia Terme – SUF jest największym lotniskiem regionu Kalabria w południowej części włoskiego 'buta'. Obsługuje głównie sezonowy ruch turystyczny skierowany  to tego cieszącego się coraz większą popularnością zakątka Włoch, jak również do pobliskiej Sycylii. W sezonie letnim, połączenia bezpośrednie z Polski do Lamezia Terme oferowane są przez PLL LOT, z Warszawy oraz Ryanair, z Krakowa.

Tani wynajem samochodu we Włoszech
Korzystanie z mniej znanych lotnisk pozwala często zmniejszyć budżet podróży we Włoszech. Oprócz lotów, tańsze na mniejszych lotniskach bywają również często usługi rent a car. Zdefiniuj daty wynajmu w polach poniżej, aby znaleźć najlepsze ceny wynajmu samochodów w Lamezia Terme. Tutejsze lotnisko obsługiwane jest przez szereg wypożyczalni, w tym przez międzynarodowe marki rent a car Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Europcar, Hertz, Sixt, Europcar, Keddy by Europcar i Thrifty, jak i prze włoskie firmy Autovia, Locauto, Ecovia, Optimorent, Maggiore, Noleggiare lub Sicily by Car.