Lotnisko Bergamo - tani wynajem samochodów Mediolan (Orio al Serio)

Lotnisko Bergamo - tani wynajem samochodów Mediolan (Orio al Serio)

Specjalizujące się w połączeniach low-cost lotnisko w Bergamo (BGY) znane jest między innymi także jako: Port Lotniczy Orio al Serio lub Lotnisko Il Caravaggio. Niektórzy przewoźnicy low-cost określaja je również, jako Lotnisko Mediolan-Bergamo, pomimo, iż odległość do centrum Mediolanu jest znaczna; wynosi około 60 km.

Tanie loty z Polski do Bergamo dostępne są w Ryanair (wyloty z Krakowa, Modlina, Wrocławia, Poznania, Łodzi i Gdańska) oraz Wizzair (wyloty z Gdańska, Katowic i Warszawy Chopin).

Mediolan-Bergamo - wynajem samochodów taniej
Po przylocie do Bergamo, dalszą podróż - do Mediolanu, lub do ośrodków narciarskich włoskich Alp (na przykład Val di Sole, Livigno, lub Cervinia) – kontynuować można samochodem wynajętym w przystępnej cenie na lotnisku. Wyszukiwarka ofert Cartrawler, widoczna poniżej, pomoże Ci znaleźć najkorzystniejsze oferty rent-a-car na Lotnisko Bergamo oraz dokonać rezerwacji. Rezerwuj z wyprzedzeniem, by uzyskać jak najniższe ceny samochodów z wypożyczalni takich jak Budget, Hertz Milano, Autovia, Ecovia, Avis, Europcar, Sixt Rent A Car, Thrifty, Alamo, Maggiore Autonoleggio, Noleggiare, OK Mobility, Optimorent, Sicily by Car, Leasys, Key’N’Go, Joy Rent czy Locauto Rent obsługujących Lotnisko Mediolan-Bergamo.