Lotnisko Castellon Rent a Car – wynajem aut na południu Hiszpanii

Lotnisko Castellon Rent a Car – wynajem aut na południu Hiszpanii

Międzynarodowy port lotniczy Castellón-Costa Azahar – CDT (znany również jako Lotnisko Castelló) położony jest na terenie gminy Castelló de la Plana na południowym wybrzeżu Hiszpanii, w odległości około 100 km (na północny wschód) od miasta Walencja.
Te stosunkowo nowe lotnisko oferuje dosyć ograniczony wybór połączeń, wykonywanych głównie przez przewoźników low-cost. W sezonie letnim, połączenia bezpośrednie z Polski do Castellon znalazły sie w ofercie Wizzair, z Katowic.
 
Wynajem samochodów Castellon
Sąsiedztwo autostrady AP-7 (znanej jako Autopista del Mediterraneo) ułatwia dojazd z Lotniska Castello do wielu popularnych destynacji na południu Hiszpanii, w tym Tarragony i Barcelony, w kierunku północnym i Walencji, Benidormu i Alicante na południe od Castello.
Ograniczona ilość operacji lotniczych na Lotnisku Castellon powoduje, iż wybór usług rent a car jest tu również nadal niewielki i dostępny głównie w wypożyczalniach Goldcar/Rhodium, Interrent oraz Malco Rent A Car. Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, poniżej,aby sprawdzić aktualnie dostępne oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Castellon.