Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala często uzyskać niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Inne wyszukiwarki

Przeglądaj artykuły

Oferty podróży

Lotnisko Castellon Rent a Car – wynajem aut na południu Hiszpanii

Lotnisko Castellon Rent a Car – wynajem aut na południu Hiszpanii

Międzynarodowy port lotniczy Castellón-Azahar – CDT (znany również jako Lotnisko Castelló) położony jest na terenie gminy Castelló de la Plana na południowym wybrzeżu Hiszpanii, w odległości około 100 km (na północny wschód) od miasta Walencja.
Te stosunkowo nowe lotnisko oferuje dosyć ograniczony wybór połączeń, wykonywanych głównie przez przewoźnika low-cost Ryanair. Z Polski połączenie bezpośrednie do Castello liniami Ryanair dostępne jest z Poznania.
 
Wynajem samochodów Castello
Sąsiedztwo autostrady AP-7 (znanej jako Autopista del Mediterraneo) ułatwia dojazd z Lotniska Castello do wielu popularnych destynacji na południu Hiszpanii, w tym Tarragony i Barcelony, w kierunku północnym i Walencji, Benidormu i Alicante na południe od Castello.
Ograniczona ilość operacji lotniczych na Lotnisku Castellon powoduje, iż wybór usług rent a car jest tu również nadal niewielki i dostępny głównie w wypożyczalniach Goldcar/Rhodium oraz Malco Rent A Car. Skorzystaj z wyszukiwarki Cartrawler, poniżej,aby sprawdzić aktualnie dostępne oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Castellon.