Lotnisko East Midlands - tani wynajem samochodów Anglia

Lotnisko East Midlands - tani wynajem samochodów Anglia

East Midlands Airport to nazwa portu lotniczego obsługującego region East Midland w centralnej części Anglii. Stolicą regionu jest miasto Nottingham leżące w odległości około 14 mil od Lotniska East Midlands. Inne większe ośrodki miejskie East Midlands to Leicester i Derby. Położenie przy ważnych trasach drogowych sprawia, iż z Lotniska East Midlands dojechać można względnie szybko – w około godzinę - również do bardziej odległych miast, w tym Birmingham i Sheffield.

Loty z Polski do East Midlands Airport oferowane są przez lotnicze Ryanair z między innymi Krakowa, Łodzi, Rzeszowa, Modlina i Wrocławia.

Wynajem samochodów Lotnisko East Midlands – zarezerwuj przez internet
Wyszukiwarka Cartrawler widoczna poniżej pozwala porównać ceny wynajmu samochodów na Lotnisku East Midlands w wielu wypożyczalniach oraz dokonać rezerwacji przez internet. Na Lotnisku East Midlands wynajem samochodów oferowany jest przez szereg wypożyczalni, w tym Alamo, Enterprise Rent A Car, Budget, Avis Rent A Car, Europcar, Hertz, National, Keddy, Green Motion i Interrent. Znajdź najbardziej konkurencyjną ofertę i zarezerwuj samochód do wynajęcia na Lotnisku East Midlands już teraz!