Wynajem samochodów na Lotnisku Hat Yai – porównaj oferty rent a car Tajlandia

Wynajem samochodów na Lotnisku Hat Yai – porównaj oferty rent a car Tajlandia

Międzynarodowy port lotniczy Hat Yai – HDY jest położonym najbardziej na południe lotniskiem Tajlandii. Mieści się w prowincji Songkhla,  stosunkowo blisko od ośrodków wypoczynkowych Krabi, czy Phuket.

Dowiedz się więcej na temat taniego wynajmu samochodów na Lotnisku Phuket

Obsługuje głównie połączenia do Bangkoku, jak również ograniczony jeszcze wybór tras międzynarodowych, w tym do Singapuru i Kuala Lumpur.

Wynajem aut Hat Yai, Lotnisko
Dzięki internetowej wyszukiwarce ofert rent a car, Cartrawler, udostępnionej poniżej, znalezienie korzystnych ofert wynajmu samochodów na Lotnisku Hat Yai nie nastręczy trudności. Wybór dostępnych modeli pojazdów jest duży, ceny zaś przystępne. Wybierając klasę samochodu, warto pamiętać jest, iż Hat Yai położone jest w strefie wilgotnego i gorącego klimatu tropikalnego, wskazana jest więc wydajna klimatyzacja. Taka dostępna będzie w większych i lepiej wyposażonych samochodach klasy średniej i wyższych.

Do najpopularniejszych małych samochodów do wynajęcia w Hat Yai zaliczają się Honda Brio, Mitsubishi Mirage, Nissan March i Toyota Yaris. W wyższych klasach często spotykane są między innymi Honda Civic, Nissan Almera i Toyota Corolla / Altis. Porónaj oferty z Hertz, Avis, Thai Rent, National, Budget, Europcar i Sixt przy pomocy wyszukiwarki Cartrawler.


Topics: ,