Lotnisko Malpensa – tani wynajem samochodów Mediolan

Lotnisko Malpensa – tani wynajem samochodów Mediolan

Korzystaj z niskich cen wynajmu samochodów na Lotnisku Mediolan Malpensa dostępnych poprzez wyszukiwarkę ofert Cartrawler, widoczną poniżej. Port lotniczy Malpensa (MXP) jest głównym lotniskiem obsługującym aglomerację Mediolanu we włoskiej Lombardii. Z Polski loty do Mediolanu-Malpensa oferowane są przez Linie Lotnicze LOT z Warszawy (Okęcie) oraz Wizzairt, z Krakowa. Lotnisko usytuowane jest około 50 km na północny zachód od centrum Mediolanu.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Malpensa – Mediolan T1 i T2
Porównaj oferty wynajmu samochodów oferowane przez największe wypożyczalnie aut obsługujące Lotnisko Malpensa. Cartrawler przedstawia oferty rent-a-car dostępne w obydwu terminalach lotniska, T1 MPX i T2 MPX. Po wprowadzeniu dat odbioru i zwrotu w polach poniżej, uzyskasz dostęp do aktualnie dostępnych ofert z wypożyczalni takich, jak między innymi: Avis, Hertz, Sixt, Budget, Enterprise, Green Motion, Goldcar, Thrifty, Autovia, Target Rent, Joyrent, Ecovia, Optimorent, Locauto, Leasys i Sicily by Car.

Wyszukiwarka Cartrawler pozwala również rezerwować tanie samochody do wynajęcia na pozostałych lotniskach Mediolanu: Linate i Bergamo (Orio al Serio) – wystarczy wskazać pożądaną lokalizację w stosownym polu poniżej.