Rent a car Lotnisko Neapol – wynajem samochodów Włochy

Rent a car Lotnisko Neapol – wynajem samochodów Włochy

Neapol, trzecie co do wielkości miasto Włoch, a jednocześnie stolica regionu Kampania, na południu Włoch, obsługiwane jest przez międzynarodowy port lotniczy oferujący szeroki wybór połączeń w Europie. Loty bezpośrednie z Polski do Neapolu znajdują się w ofercie przewoźników low-cost Wizzair (z Warszawy Chopin), Ryanair (z Krakowa, Modlina i Wrocławia) oraz Easyjet (z Krakowa).

Lotnisko Neapol (Aeroporto Internazionale di Napoli – NAP) usytuowane jest w Capodichino, około 6 km na północ od centrum Neapolu.

Tani wynajem aut Neapol – porównaj oferty online
Jeśli interesuje Cię wynajem aut na Lotnisku Neapol, wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, widoczna poniżej, pozwoli Ci porównać ceny w wielu wypożyczalniach działających na terenie lotniska oraz dokonać rezerwacji online. Wprowadź pożądane daty odbioru i zwrotu, aby uzyskać dostęp do ofert z wypożyczalni takich jak Alamo, Avis, Budget, Europcar, Firefly, Hertz, Sixt, Thrifty, Locauto, Autovia, Noleggiare, Optimorent, Leasys, Maggiore, Autovia, Target Rent, Ecovia czy Sicily by Car.

Zmień miejsce odbioru, aby sprawdzić ceny wynajmu w centrum Neapolu, lub na głównym dworcu kolejowym miasta. 


Topics: , ,