Lotnisko Olsztyn-Mazury wynajem samochodów online – porównaj oferty rent a car Szymany

Lotnisko Olsztyn-Mazury wynajem samochodów online – porównaj oferty rent a car Szymany

Wynajem aut na Mazurach to popularne rozwiązanie dla osób pragnących zwiedzić krainę polskich jezior dokładniej i bez ograniczeń narzucanych przez korzystanie z komunikacji publicznej. Od niedawna istnieje możliwość wynajęcia samochodu na Mazurach w nowej, wygodnej lokalizacji, na Lotnisku Olsztyn.

Port lotniczy Olsztyn-Mazury (SZY), znany również pod nazwą Lotnisko Szymany, jest jedynym lotniskiem Warmii i Mazur. Dzięki rosnącemu zainteresowaniu ze strony linii lotniczy, w tym przewoźników low-cost, ma on okazję stać się ważnym węzłem transportowym regionu. W chwili obecnej loty do Olsztyna oferują linie Ryanair, z Londynu-Stansted, Wrocławia i Krakowa, Wizzair, z Dortmundu i Londynu-Luton oraz LOT. Polski przewoźnik narodowy łączy Olsztyn z Krakowem i Rzeszowem.

Najtańsze oferty rent a car Olsztyn Szymany
Wyszukiwarka ofert Cartrawler, widoczna poniżej, pozwoli Ci zarezerwować samochód do wynajęcia na Lotnisku Olsztyn w najkorzystniejszej cenie. Zdefiniuj daty odbioru i zwrotu i porównaj aktualnie dostępne oferty z wypożyczalni takich jak, między innymi, Avis, Budget, Europcar, Hertz, Thrifty, Express Rent A Car i Panek.