Lotnisko Reykjavik-Keflavik – wynajem aut z Cartrawler Islandia

Lotnisko Reykjavik-Keflavik – wynajem aut z Cartrawler Islandia

Międzynarodowy port lotniczy Keflavik – KEF jest głównym lotniskiem Islandii. Położony jest około 50 km na południowy zachód od centrum Reykjaviku, skąd często używana w odniesieniu do niego nazwa 'Lotnisko Reykjavik-Keflavik'.

Tanie loty do Reykjaviku
Bezpośrednie loty z Polski do Reykjaviku (KEF) znajdują się w ofercie przewoźnika low-cost Wizzair z Gdańska, Katowic, Wrocławia, Warszawy, a w sezonie letnim także Krakowa.

Wynajem samochodów Reykjavik – znajdź najlepsze ceny online
Odwiedzając Islandię przygotować należy się na dosyć wyśrubowane ceny wynajmu samochodów oraz innych usług turystycznych. O ile trudno jest liczyć na rzeczywiście tani wynajem aut w Reykjaviku, mimo wszystko warto jest poświęcić odrobinę czasu na porównanie ofert w kilku wypożyczalniach, aby znaleźć optymalną cenę. Udostępniona poniżej wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Islandia pozwala porównać ceny i dokonać rezerwacji w wielu wypożyczalniach partnerskich obsługujących Lotnisko Reykjavik Keflavik, w tym: Avis, Budget, Hertz, Europcar, Sixt, Hertz, Enterprise Rent A Car, Firefly, Flizzr, Green Motion, Payless, Ice Rental Cars, Geysir, RAS i Route1 Car Rental.