Lotnisko Saloniki – tani wynajem samochodów w Grecji

Lotnisko Saloniki – tani wynajem samochodów w Grecji

Wyszukiwarka ofert Cartrawler, widoczna poniżej, pozwala znaleźć najlepsze ceny usług rent-a-car na Lotnisku Saloniki (SKG). Saloniki (znane też, jako Tesalonika, lub Thessaloniki) to drugie co do wielkości miasto Grecji, po stolicy, Atenach, a jednocześnie stolica regionu Macedonia Środkowa w północnej Grecji. Samo lotnisko określane jest oficjalnie jako Port Lotniczy Saloniki 'Macedonia', nieoficjalnie zaś, zwłaszcza wśród społeczności lokalnej nadal funkcjonuje pod starą nazwą, Lotnisko 'Mikra'.

Z Lotniska Saloniki korzystają często podróżni kierujący się do popularnego rejonu turystycznego Chalkidiki, obejmującego Półwysep Chalcydycki. Z Polski loty bezpośrednie do Salonik znaleźć można między innymi w ofercie linii Ryanair, z Krakowa i Modlina, a w formie czarterów, także LOT.

Lotnisko Saloniki – wypożyczalnie samochodów
Wynajem aut na lotnisku to opcja z której często korzystają turyści lądujący w Grecji, kontynentalnej, zarówno jak i na wyspach. Usługi rent-a-car na Lotnisku Saloniki dostępne są zarówno z dużych, sieciowych wypożyczalni, jak i z mniej znanych firm lokalnych. Wprowadź pożądane daty odbioru i zwrotu auta i porównaj oferty wynajmu aut z między innymi: Avis, Alamo, Hertz, Enterprise Rent A Car, Sixt, Thrifty, Europcar, Green Motion, Goldcar, Abbycar, Rhodium, Global Rent, Drive, Auto Union, Surprice, Carwizz, Wheego i Yours Car Rental.