Wypożyczalnie samochodów Larnaka, Lotnisko

Główny port lotniczy Cypru, Lotnisko Larnaka – LCA obsługiwany oferuje szeroki wybór usług rent-a-car.

Lotnisko Larnaka wynajem samochodów – porównaj oferty rent-a-car Cypr

Wynajęty samochód to jeden z najwygodniejszych środków przemieszczania się na wyspie. Pamiętać należy jednak, iż na Cyprze obowiązuje ruch lewostronny, co nastręczać możne nieco trudności osobom, które nie miały okazji oswoić się z prowadzeniem pojazdu ‘złą stroną drogi’.

Nowy Nissan Micra
Nissan Micra, jeden z tańszych samochodów do wynajęcia na Cyprze. Wbrew temu, co sugerowałaby nazwa, oferuje sporo miejsca wewnątrz, plasując się w klasie economy.

Spora konkurencja pomiędzy wypożyczalniami wymusza przystępne, jak na południowa Europę ceny. Przy rezerwacjach wykonanych z pewnym wyprzedzeniem, najtańsze samochody do wynajęcia nawet w szczycie sezonu turystycznego dostępne są tu już od około 380-400 pln za tydzień.

Poniżej, lista wypożyczalni samochodów na Lotnisku Larnaka, współpracujących z wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler Cypr.

Aercar Cypr
Cypryjska wypożyczalnia samochodów, obecna na rynku od niedawna.  Wypożyczalnia posiada obecnie 6 oddziałów na wyspie, w tym na lotniskach Larnaka i Pafos, w Aya Naypa, Limassol, Protaras i Nikozji. Biuro obsługujące Lotnisko Larnaka położne jest poza terminalem; dojazd możliwy jest zapewnionym przez wypożyczalnię autobusem wahadłowym.

Aida
Kolejna lokalna wypożyczalnia; jedna z najstarszych na Cyprze, działająca od 1978 roku. Oferuje nowoczesną i zróżnicowana flotę, od małych samochodów miejskich po SUVy i auta klasy premium. Przedstawiciel wypożyczalni odbiera klientów z lotniska i towarzyszy im w drodze do punktu odbioru auta.

Alamo / Enterprise Rent a Car
Biuro amerykańskiej wypożyczalni Alamo obsługujące Lotnisko Larnaka mieści się przy trasie A3 wiodącej na lotnisko, sąsiadując z inną marką należącą do tej samej grupy, Enterprise Rent A Car. Często obydwie wypożyczalnie obsługują klientów wymiennie; rezerwując w Alamo, otrzymasz czaem wskazanie do odebrania auta w Enterprise. Dojazd z lotniska do biur wypożyczalni możliwy jest autobusem wahadłowym.

Auto Union
Osobom mającym doświadczenie w wynajmie samochodów w Grecji znana jest zapewne marka Auto Union. Ta duża grecka wypożyczalnia samochodów obecna jest również na Cyprze, gdzie obsługuje  popularne wśród turystów lokalizacje, w tym lotniska.

Avis / Budget
Należących do jednej grupy wypożyczalni Avis i Budget zabraknąć nie mogło również na Lotnisku Larnaka. O ile w przypadku Budget, wszelkie formalności oraz odbiór auta mają miejsce na lotnisku, Avis posiada jedynie Welcome Desk w hali przylotów, skąd przekierowuje klientów autobusem wahadłowym do właściwego punktu odbioru samochodu, położonego około 2 minut drogi od terminalu.

Dollar / Thrifty
Biura amerykańskich wypożyczalni Dollar i Thrifty położone są w odległości około 4 km od terminalu, w okolicach głównej drogi dojazdowej A3.

Drive Cyprus
Cypryjska wypożyczalnia samochodów Drive Cyprus posiada biuro bezpośrednio w terminalu. Oprócz własnej floty udostępnia ona również auta pochodzące z innych wypożyczalni, jako broker.

Europcar
Renomowana marka segmentu rent a car; biuro usytuowane w terminalu.

Firefly / Hertz Cypr
Z uprzywilejowanej lokalizacji w terminal korzysta również Firefly, marka low-cost powszechnie znanej wypożyczalni Hertz.

FLIZZR
Należąca do rodziny SIXT marka FLIZZR kieruje swoja ofertę głównie do klientów zainteresowanych wynajem samochodów low-cost. Oddział Flizzr na Lotnisku Larnaka mieści się na terenie parkingu centralnego, położonego tuż przy dojeździe do lotniska. Klientów z hali przylotów odbiera przedstawiciel wypożyczalni.

Goldcar
Biuro hiszpańskiej wypożyczalni Goldcar, która podbiła rynki wynajmu aut low-cost Europy Południowej mieści się około 2.5 km od hali przylotów. Wypożyczalnia udostępnia klientom autobus wahadłowy.

Green Motion
Brytyjska wypożyczalnia Green Motion posiada biuro w terminalu Lotniska Larnaka.

Payless in terminal
Również w holu przylotów Lotniska Larnaca znalazła sobie miejsce należąca do grupy Avis-Budget wypożyczalnia Payless.

Sixt
Międzynarodowa wypożyczalnia SIXT; biuro na terenie terminalu.

Sur Price
Wypożyczalnia o silnej pozycji na rynkach Europy Południowej; oferuje przystępne ceny, niestety często zbiera niepochlebne opinie ze strony użytkowników (podobnie zresztą, jak hiszpański Goldcar). Na klientów na Lotnisku Larnaka oczekuje przedstawiciel wypożyczalni.

Korzystając z wyszukiwarki ofert rent-a-car Cartrawler napotkać można także oferty mało znanych wypożyczalni Whizz Rent a Car i Get Your Car Cyprus. Tudno jest znaleźć informację na ich temat. W chwili powstawania artykułu żadna z wypożyczalni nie posiadała witryny internetowej. Wypożyczalnie samochodów Larnaka, Lotnisko
Artykuły: Wypożyczalnie samochodów Larnaka, Lotnisko
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, January 12 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz