Tani wynajem samochodów Lotnisko Birmingham – rezerwuj z Cartrawler Anglia

Interesuje Cię wynajem samochodów na Lotnisku Birmingham w najlepszej cenie? Wypróbuj możliwości internetowe wyszukiwarki ofert rent a car Anglia.

Znajdź tani wynajem samochodów Lotnisko Birmingham

Por Lotniczy Birmingham – BHX, znany również pod dawną nazwą 'Elmdon Airport' usytuowany jest w odległości około 10 km na południowy wschód od centrum Birmingham, w angielskim regionie West Midlands. Wyświetl mapę lokalizacji Lotniska Birmingham

Ford Focus

Ford Focus, samochód w klasie kompaktowej, często dostępny w przystępnych cenach na Lotnisku Birmingham.

Centralne położenie w Anglii czyni z Lotniska Birmingham bazę wypadową do wielu innych destynacji w regionie (przybliżone odległości drogowe poniżej w artykule) .

Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Birmingham
Pośród wypożyczalni samochodów oferujących usługi rent a car na Lotnisku Birmingham i współpracującymi z wyszukiwarka Cartrawler na www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl znajdują się między innymi: Alamo, Hertz, Budget, Avis, Enterprise, National, Europcar, Firefly, Keddy, Green Motion i Easirent. Ich oferty udostępnione na potrzeby wyszukiwarki są często o wiele bardziej korzystne, niż wynajem bezpośrednio w wypożyczalni.

Tani wynajem samochodów Lotnisko Birmingham – rezerwuj online
Poza szczytem sezonu turystycznego w lecie, najtańsze samochody do wynajęci na Lotnisku Birmingham dostępne są zazwyczj od około 600 pln za tydzień, zakładając, iż rezeracja wykonana została z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

W takiej cenie wynając można małe samochody miejskie, lub auta w segmencie economy.

Jeśli Fiat 500, VW Up, Hyundai 10, VW Polo, Opel Corsa lub Ford Fiesta, nie jest wystarczający, upgrade do klasy kompaktowej możliwy jest już zazwyczaj od około 750 pln za tydzień.

To właśnie w segmentach compact i średnim znaleźc można najkorzystniejsze oferty rent a car Birmingham, jeśli chodzi o stosunek ceny do standardu.

Opel Insignia – przestronna kabina i bagażnik w przystępnej cenie; w ofercie między innymi Alamo e Easirent e Birmingham.

Konkurencyjne oferty rent a car Birmingham znaleźć można także w segmencie SUV. Samochody tego typu zasiliły w ostatnich latach floty wypożyczalni, co przełożyło się na spadek ich cen.

Peugeot 2008

Peugeot 2008, tani SUV do wynajęcia w Birmingham.

Gama samochodów do wynajęcia na lotnisku w Birmingham jest bardzo zróżnicowana: zawiera także pojazdy o bardziej specyficznej charakterystyce, w 7 osobowe minivany i 9 osobowe minibusy, kabriolety, samochody w segmencie premium, a nawet pojazdy dostawcze. Rezerwacja z dużym wyprzedzeniem jest szczególnie zalecana właśnie w ich przypadku.

Lotnisko Birmingham – linie lotnicze i kierunki
Port lotniczy Birmingham, reklamowany hasłem 'Hello World' oferuje połączenia do Europy, Ameryki Północnej, na Środkowy Wschód oraz do Indii, jak również połączenia krajowe.

Jako hub dla przewoźników low-cost Ryanair, Flybe oraz linii czarterowych TUI Airways, Lotnisko Birmingham jest szczególnie popularne wśród turystów z Wielkiej Brytanii zmierzających do kurortów wypoczynkowych Europy Południowej. Oferuje ono szeroką ofertę połączeń do Hiszpanii, Portugalii, Grecji i Turcji.

Birmingham jest także doskonale połączone z większymi miastami Europy Centralnej.

Loty z Polski do Birmingham oferowane są przez przewoźników niskokosztowych Ryanair (z Poznania, Gdańska, Katowic, Krakowa i Modlina), Wizzair (z  Warszawy i Wrocławia), jak również Jet2 (z Krakowa).

Loty krajowe do Birmingham dostępne są miedzy innymi z Edynburga, Glasgow, Newcastle i Aberdeen.

Birmingham – odległości drogowe
Lotnisko Birmingham położone jest w pobliżu wielu ważnych tras - wyświetl mapę drogową West Midlands

Mając do dyspozycji własny środek transportu, z łatwością można dostać się z lotniska do wielu miast w Anglii. Poniżej, odległości drogowe z lotniska:

  • odległość  Lotnisko Birmingham – Bristol: 145 km
  • odległość Lotnisko Birmingham – Nottingham: 76 km
  • odległość Lotnisko Birmingham – Leicester: 56 km
  • odległość Lotnisko Birmingham – Liverpool: 173 km
  • odległość Lotnisko Birmingham - Manchester: 154 km

Lotnisko Birmingham od Londynu dzieli około 187 km.

National Exhibition Centre – centrum wystawiennicze Birmingham
Wielu z pasażerów korzystających z Lotniska Birmingham stanowią goście NEC, czyli National Exhibition Centre, będącego jednym z najważniejszych centrów wystawienniczych w Anglii. Zainaugurowane w 1976 roku, NEC zajmuje całkowitą powierzchnię niemal 2.5 km kwadratowych i składa się na nie 20 połączonych ze sobą hal.

Poznaj NEC Birmingham:

Centrum gości regularnie ważne imprezy wystawiennicze o charakterze międzynarodowym, w tym między innymi British International Motorshow, Autosport International, czy też Crufts Dog Show. Hala widowiskowa NEC LG Arena zalicza się do najlepszych hal koncertowych na świecie.

Sprawdź kalendarz National Exhibition Centre – NEC Birmingham.

Centrum NEC położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Birmingham, wzdłuż autostrady M42. Dostać się do niego można kolejką Air-Rail Link (AR) – wyświetl mapę.

Znajdź wiele praktycznych informacji w oficjalnym przewodniku po Birmingham.Tani wynajem samochodów Lotnisko Birmingham – rezerwuj z Cartrawler Anglia
Artykuły: Tani wynajem samochodów Lotnisko Birmingham – rezerwuj z Cartrawler Anglia
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, July 19 2021

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz