Tani wynajem aut

Naszym celem jest pomóc Ci znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów przez internet. Rezerwacja online pozwala często uzyskać niskie ceny, o wiele bardziej konkurencyjne niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Inne wyszukiwarki

Przeglądaj artykuły

Oferty podróży

Lotnisko Lyon – tani wynajem samochodów Francja

Wypożyczalnie samochodów Lyon Lotnisko – porównaj oferty online

Lyon, trzecie pod względem liczby mieszkańców miasto we Francji i największe w regionie Rodan-Alpy obsługiwane jest przez znacznych rozmiarów lotnisko narodowe.

Tani samochód do wynajecia Lyon - Opel Corsa
Opel Corsa jest jednym z tańszych samochodów do wynajęcia na lotnisku Lyon – porównaj oferty Budget, Avis Rent A Car, czy Hertz Lyon w wyszukiwarce Cartrawler dostępnej na stronie www.tani-wynajem-samochodów.pl

Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry - LYS, znany uprzednio jako Lotnisko Lyon-Satolas, usytuowany jest w odległości (drogowej) około 25 km na wschód od centrum Lyonu. Bliskość wielu autostrad i większych dróg przebiegających w sąsiedztwie lotniska pozwala na szybkie dostanie się z niego nie tylko do samego Lyonu, ale również do wielu innych miast we wschodniej Francji. Wyświetl mapę połączeń drogowych w okolicach Lotniska Lyon

Zobacz mapę ogólna regionu Rodan-Alpy (Rhone-Alpes), którego stolicą jest Lyon. 

Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku Lyon – porównaj ceny i rezerwuj przez internet
Usługi wynajmu aut na lotnisku w Lyonie oferowane są przez szereg wypożyczalni. Bezpośrednio na lotnisku mieszczą się przedstawicielstwa między innymi Avis Rent A Car, Hertz, Budget, Europcar, National/Citer i Sixt Rent A Car. Spoza terenu portu lotniczego, obsługują go wypożyczalnie samochodów typu low-cost, w tym Interrent i Firefly.

Aby kompleksowo i nie tracąc czasu porównać ceny w wielu wypożyczalniach aut na Lotnisku Lyon, skorzystać warto jest z internetowej wyszukiwarki ofert Cartrawler. Wyświetla ona aktualnie dostępne, uszeregowane cenowo oferty w tej lokalizacji, umożliwiając również dokonanie w nieskomplikowany sposób rezerwacji online.

Oferty Cartrawler obejmują wszystkie grupy wynajmu, od najmniejszych (i najtańszych) samochodów miejskich, poprzez popularne klasy ekonomiczna i kompaktową, aż po duże pojazdy oraz modele "specjalne", rzadziej wybierane, czyli na przykład auta terenowe, kabriolety, czy też vany dla 7 a nawet 9 osób.

Rhônexpress – pociąg z Lotniska Lyon do centrum miasta
Podróżni, którzy nie planują wynajmu samochodu na Lotnisku w Lyonie mają do swojej dyspozycji kilka środków transport publicznego. Najpopularniejszym i bodajże najwygodniejszym z nich jest linia kolejowa Rhônexpress. Łączy ona terminal lotniska z centrum miasta, zatrzymując się na stacjach pośrednich Meyzieu i Vaulx-en-Velin La Soie, w drodze do stacji końcowej Lyon Gare de la Part-Dieu – mapa

Czas podróży pomiędzy lotniskiem i Lyonem wynosi około 30 minut. Cena biletu dla dorosłego EUR 15.80 (cena aktualna w 2015), dzieci poniżej 12 roku życia podróżują bezpłatnie. Bilety na Rhônexpress rezerwowane przez internet często objęte są taryfami ulgowymi.

Zobacz jak dostać się z Lotniska Lyon do centrum miasta:

Pociąg TGV na Lotnisku w Lyonie
Lotnisko w Lyonie połączone jest z francuską siecią szybkiej kolei TGV. Dworzec TGV Lyon-Saint-Exupery usytuowany jest naprzeciw terminalu. Pośród kierunków TGV z Lotniska Lyon znajdują się między innymi: Paryż (Gare de Lyon), Macon, Grenoble, Aix Les Bains, Valence, Avignon (TGV łączone z koleją Ouigo), Marsylia (TGV i Ouigo), Aix-en-Provence (TGV i Ouigo) oraz Turyn i Mediolan we Włoszech.

Mapa połączeń TGV we Francji.

Bezpośrednie loty z Polski do Lyonu
Loty bez przesiadki z Polski do Lyonu znajdują się w ofercie przewoźnika low-cost Easyjet, który wykonuje połączenie Kraków-Lyon.


Lotnisko Lyon – tani wynajem samochodów Francja
Artykuły: Lotnisko Lyon – tani wynajem samochodów Francja
Tematy: , , , , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, April 22 2015

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz