Lotnisko Malmö – wynajem samochodów Szwecja

Por lotniczy Malmö – MMX jest piątym pod względem liczby obsługiwanych pasażerów lotniskiem w Szwecji.

Usytuowany jest na terenie gminy Svedala, około 28 km na wschód od centrum Malmo oraz 35 km od Ystad, innego dużego miasta południowej Szwecji.

Lotnisko znane jest również pod swoją poprzednią nazwą, Sturup Airport (Sturups flygplats).

Porównaj oferty rent-a-car Malmo, Lotnisko

Volvo V70
Duży samochodów rodzinny Volvo V70 często w ofercie wypożyczalni samochodów na Lotnisku Malmö w konkurencyjnych cenach.

Tanie loty z Polski do Malmö
Port lotniczy Malmö oferuje duży wybór połączeń krajowych z lotniskami takimi jak: Sztokholm-Bromma, Sztokholm-Arlanda, Borlänge i Örebro.

Na trasach międzynarodowych, Lotnisko Malmo oferuje szereg połączeń do krajów Europy Centralnej, w tym Polski. Bezpośrednie loty z Polski do Malmo dostępne są z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy-Chopin, u przewoźnika low-cost Wizzair.

Do Kopenhagi przez Malmö
Względnie mała odległość pomiędzy Malmo a Kopenhagą - około 60 km - sprawia, iż często Lotnisko Malmo wykorzystywane jest jako alternatywa dla podróży do stolicy Danii. Szwecję i Danię łączy malowniczy most Øresund, uznawany za jedną z atrakcji turystycznych Skandynawii. Czas przejazdu z Lotniska Malmo do Kopenhagi wynosi zazwyczaj około 50 minut.

Jako, że wynajem samochodu w Szwecji jest często o wiele bardziej opłacalny, niż w Danii, w połączeniu z tanimi lotami więc pozwoli zaplanować nie nadwyrężającą zbędnie budżetu podróż.

Wypożyczalnie samochodów Malmö, Lotnisko
Usługi wynajmu aut na Lotnisku Malmo świadczone są przez powszechne znane firmy sektora, w tym Avis, Budget, Europcar i Sixt, jak również przez szwedzką wypożyczalnię Mabi.

Wyszukiwarka ofert rent-a-car Cartrawler, dostępna w www.tania-wypozyczalnia-samochodow.pl pozwala porównać oferty wielu usługodawców i wybrać najbardziej konkurencyjną. Ceny wynajmu w przypadku rezerwacji przez wyszukiwarkę są w wielu przypadkach znacznie niższe, niż bezpośrednio w wypożyczalni.

Oprócz cen, w systemie Cartrawler porównać też można, i warto, warunki wynajmu, zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty, które mogą wpłynąć na ostateczny koszt wynajmu, takie jak ewentualne opłaty dodatkowe dla młodego kierowcy, zasady uzupełniania paliwa, czy wysokość udziału własnego.

Lotnisko Malmö: odległości
Jeśli planujesz dalsze podróże samochodem wynajętym na Lotnisku Malmo, przydatne mogą okazać się następujące odległości drogowe:

  • odległość z Lotniska Malmö do Lund: 27 km
  • Lotnisko Malmö – Kopenhaga: 59 km
  • Lotnisko Malmö do Ystad: 37 km
  • odległość z Malmö (lotnisko) do Tomelilla: 50 km
  • Lotnisko Malmö do Trelleborg: 29 km

Wynajem samochodów premium Malmö
Cena najtańszych samochodów do wynajęcia w Malmo rzadko spada poniżej pułapu 800 złotych za tydzień w przypadku najmniejszych, często 3-drzwiowych pojazdów typu VW Up, Toyota Aygo, lub Ford Ka.

Z drugiej strony jednak, wynajem samochodów ‘z wyższej półki’ w Szwecji okazać się może jednak zaskakująco przystępny cenowo.

Mercedes C Class
Mercedes C-Class – komfort i elegancja w przystępnej cenie, w ofercie wielu wypożyczani na Lotnisku Malmö.

Samochody prestiżowych marek w tym Audi (A4), lub Mercedes (C-Class, E-Class) wynająć na Lotnisku Sturup można często już od około 1400 pln za tydzień.

O Malmö
Malmö jest największym miastem regionu Skania w południowej Szwecji i trzecim największym miastem kraju. Dzięki mostowi Oresund, ułatwiającymi komunikację z Danią, Malmö umocniło swoją pozycje ważnego ośrodka przemysłowego i akademickiego w Skandynawii.

Osiem z dziewięciu największych uczeni wyższych znajduje się w Malmö, a wśród nich Uniwersytet Malmo, Akademia Sztuk Pięknych Malmö oraz Uniwersytet Medyczny. Malmö jest ‘młodym’ miastem. Ponad połowę jego liczącej sobie około 318 tysięcy mieszkańców populacji stanowią osoby poniżej 35 roku życia.

Wynajem aut Malmo, Lotnisko Sturup – znajdź najkorzystniejsze oferty rent a car z Cartrawler SzwecjaLotnisko Malmö – wynajem samochodów Szwecja
Artykuły: Lotnisko Malmö – wynajem samochodów Szwecja
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Tuesday, January 17 2017

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz