Znajdź tani wynajem aut na Lotnisku East Midlands – EMA

Dzięki rosnącej ofercie połączeń low-cost na angielskich lotniskach, podróżowanie w Wielkiej Brytanii staje się coraz przystępniejsze cenowo, zwłaszcza jeśli połączymy je z również niedrogimi usługami rent-a-car dostępnymi na w portach lotniczych.

Tani wynajem samochodów East Midlands, Lotnisko – porównaj ceny i rezerwuj online

Lotnisko East Midlands – EMA, położone w jednym z najgęściej zaludnionych rejonów Anglii jest częstym przystankiem dla podróżnych w drodze do wielu miast położonych w centralnej Anglii.

VW Golf
VW Golf, niezawodny model w klasie kompaktowej, we flocie większości wypożyczalni na Lotnisku East Midlands.

Znajdź poniżej praktyczne informacje na temat wynajmu samochodów na Lotnisku East Midlands poprzez wyszukiwarkę i system rezerwacji online Cartrawler.

Wynajem samochodów East Midlands – znajdź najlepsze ceny z Cartrawler UK
Usługi rent a car na Lotnisku East Midlands oferowane są przez wiodące międzynarodowe wypożyczalnie, w tym Hertz, National, Alamo, Avis, Budget, Europcar, Green Motion i Enterprise Rent A Car, jak również przez wypożyczalnie low-cost Keddy by Europcar, Easirent i Firefly, wszystkie z których współpracują z systemem Cartrawler.

Fiat 500
Fiat 500 to często najtańszy samochód do wynajęcia w East Midlands.

Decydując się na wybór wypożyczalni, warto jest mieć na względzie fakt, iż nie wszystkie wypożyczalnie posiadają przedstawicielstwa bezpośrednio na terenie portu. Sposób odbioru aut – w terminalu, poprzez transport shuttle do biura wypożyczalni poza lotniskiem, czy też na zasadzie meet & greet – wskazany jest w opisie każdej oferty wyświetlonej przez Cartrawler.

Ceny wynajmu aut na Lotnisku East Midlands są dosyć konkurencyjne, zwłaszcza w porównaniu z innymi destynacjami w Wielkiej Brytanii. Nawet w szczycie sezonu, w lipcu i sierpniu, wyszukiwarka Cartrawler oferuje często wynajem w cenie poniżej GBP 100 za tydzień, w klasie mini, czyli małych samochodów miejskich, jak na przykład Toyota Aygo, Hyundai i10, Fiat 500, lub podobne.

Najlepsze ceny, jak również dostępność pożądanych modeli zagwarantować można rezerwując z dużym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli poszukujemy niestandardowego pojazdu, jak na przykład 9-osobowy minibus, czy też auto luksusowe.

Mercedes Vito
Mercedes Vito Traveliner, przystępne cenowo rozwiązanie transportu dla 9 osób.

Wypożyczalnie samochodów na Lotnisku East Midland oferują również szeroki wybór samochodów dostawczych (w tym Opel Astra Combo Van, VW Caddy, Ford Transit SWB Van).

Szukasz najlepszej oferty rent a car East Midlands – porównaj warunki wynajmu
Poszukując idealnej oferty samochodu do wynajęcia warto jest zwrócić uwagę nie tylko na samą cenę, ale również warunki wynajmu. Zwłaszcza te mogące zaważyć na ostatecznym koszcie usługi, czyli dotyczące zasad uzupełniania paliwa, przebiegu oraz na potencjalne opłaty dodatkowe dla młodych kierowców.

Wysokość wkładu własnego w ofertach dostępnych na Lotnisku East Midlands waha się zazwyczaj pomiędzy GBP 1000 i 1500. Podczas procesu rezerwacji poprzez Cartrawler istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia refundującego wkład własny w przypadku wystąpienia szkody. Ma ono przystępniejszą cenę oraz szerszy zakres niż podobne produkty oferowane bezpośrednio przez wypożyczalnie.

Tanie loty do East Midlands – połączenia i linie lotnicze
Port lotniczy East Midlands jest bazą dla przewoźników low-cost Ryanair i Jet2.  Sporo połączeń obsługują tu również linie Flybe i BMI Regional.

Lotnisko East Midlands oferuje szeroki wybór typowo wakacyjnych kierunków na południe Europy, w tym do Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Francji oraz do Turcji, jak również wiele połączeń istotnych dla turystyki biznesowej i zarobkowej. Połączenia bezpośrednie z Polski do East Midlands wykonywane są przez Ryanair z Krakowa, Rzeszowa, Wrocławia, Łodzi i Modlina.

East Midlands dosyć dobrze skomunikowane jest także z innymi brytyjskimi lotniskami, w tym Edynburgiem, Glasgow, Jersey i Guernsey.

Położenie Lotniska East Midlands – autostrada M1 i odległości
Lotnisko usytuowane jest na obrzeżach miejscowości Castle Donington, w dystrykcie North West Leicestershire, około 20 km od miasta Derby. Mniej niż pół godziny drogi dzieli je również od innych miast regionu, w tym Nottingham i Leicester.

Sąsiedztwo ważnej trasy, autostrady M1 łączącej Londyn i Leeds, pozwala na szybki dojazd do innych ważnych ośrodków miejskich Wielkiej Brytanii.

Wyświetl mapę usytuowania Lotniska East Midlands.

Dojazd z Lotniska East Midlands do Sheffield zajmuje około godziny. Dwóch godzin potrzeba, aby dostać się z East Midlands do Londynu. Podróż do Birmingham, poza zasięgiem trasy M1 jest wyjątkowo czasochłonna, pomimo względnie małej odległości do pokonania, jako że przebiega głównie drogą M42/A42, znaną z nagminnych korków.

Poniżej, odległości drogowe z Lotniska East Midlands:

  • odległość z Lotniska East Midlands do Derby: 14 mil/22 km
  • odległość Lotnisko East Midlands – Nottingham: 13 mil/21 km
  • odległość Lotnisko East Midlands – Leicester: 21 mil/27 km
  • odległość z Lotniska East Midlands do Sheffield: 45 mil/72 km
  • Lotnisko East Midlands – Leeds: 80 mil/128 km
  • odległość Lotnisko East Midlans – Birmingham: 40 mil/64 km
  • odległość z Lotniska East Midlands do Londynu: 116 mil/186 km


Znajdź tani wynajem aut na Lotnisku East Midlands – EMA
Artykuły: Znajdź tani wynajem aut na Lotnisku East Midlands – EMA
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, November 23 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz