Lotnisko Santorini – tani wynajem samochodu z Cartrawler Grecja

Porównaj ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Santorini

Santorini, grecka wyspa nazywana “Perłą Cyklad” jest niezwykle malowniczym zakątkiem rejonu Morza Egejskiego. Dostać się tu można zarówno drogą morską, jak i lotniczą. Lotnisko Santorini (JTR), jedno z zaledwie dwóch w całym archipelagu (drugie mieści się na wyspie Mykonos) jest popularnych punktem przesiadkowym dla turystów zmierzających na inne wyspy Cyklad. Ci, którzy spędzają urlop na Santorini właśnie, skorzystać mogą z bogatej oferty usług rent-a-car dostępnych na Lotnisku Santorini. Pomimo, iż wynajmem samochodów możliwy jest również w stolicy Santorini, Fira, to lotnisko właśnie skupia najwięcej wypożyczalni, oferując jednocześnie najbardziej konkurencyjne ceny.

Santorini wynajem minibusa VW Caravelle
VW Caravelle - minibus do wynajęcia na Santorini

Wypożyczalnie samochodów Santorini, Lotnisko
Port lotniczy Santorini określany jest często mianem Lotniska Fira, jako, że mieści się w odległości zaledwie około 5 km od stolicy wyspy. Zobacz mapę.link

Do największych wypożyczalni samochodów obsługujących lotnisko zaliczają się znane, międzynarodowe marki segmentu rent-a-car, w tym Avis, Europcar, Thrifty i Hertz. Korzystne oferty wynajmu aut na Santorini znaleźć można często w wypożyczalniach greckich, w tym Auto Union, czy Kosmos Rent A Car. Internetowe wyszukiwarki ofert, jak na przykład Cartrawler, pozwalają w nieskomplikowany sposób porównać ceny samochodów do wynajęcia na Santorini w wielu wypożyczalniach jednocześnie oraz dokonać rezerwacji przez internet. Analizując oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Santorini w wyszukiwarce Cartrawler, zwróć uwagę, zwłaszcza w przypadku ofert w najniższych cenach, czy odbiór auta możliwy jest bezpośrednio na terenie lotniska, czy też wymaga przemieszczenia się do punktu wynajmu. Transfer taki zapewniony jest zawsze przez wypożyczalnię, może jednak nie być zbyt wygodny rozwiązaniem, na przykład dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi.

Ceny wynajmu aut na Santorini – tanie oferty we wszystkich klasach
Ceny wszelkich usług turystycznych na Santorini, w tym usług wynajmu samochodów zmieniają się zasadniczo w zależności od pory roku. Poza szczytem sezonu turystycznego najtańsze samochody do wynajęcia dostępne są tu już od około PLN 60 za dzień. Te same auta – przeważnie małe samochody miejskie, jak Fiat Panda, Peugeot 107, lub podobne – w typowo „wakacyjnych” miesiącach, lipcu i sierpniu, kiedy to Lotnisko Santorini przyjmuje najwięcej pasażerów, kosztować mogą już nawet dwa razy tyle, w zależności od tego, z jak dużym wyprzedzeniem dokonaliśmy rezerwacji. Najlepszym sposobem na uniknięcie przepłacania za usługi rent-a-car latem w Grecji, jest zarezerwowanie samochodu z nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Dużą zaletą wyszukiwarki Cartrawler jest możliwość kompleksowego porównania cen samochodów we wszystkich dostępnych klasach wynajmu. Czasem okazać się może, że auta z klas wyższych, które wydawały nam się być poza zasięgiem naszych możliwości finansowych, mają zaskakująco przystępne ceny. We flocie samochodów do wynajęcia na Lotnisku Santorini znajdują się zarówno auta z najpopularniejszych klas mini, ekonomicznej i kompaktowej, auta klasy średniej i SUV’y, jak i samochody z grupy premium. Większe grupy podróżnych skorzystać będą mogły z możliwości wynajmu minivanów i minibusów.

Loty na Santorini
Zdecydowana większość połączeń lotniczych na Santorini wykonywana jest w sezonie letnim. Loty sezonowe i czarter na tą grecką wyspę dostępne są z wielu lotnisk europejskich. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza połączenia przewoźników typu low-cost Easyjet, Norwegian, Germanwings czy Transavia. Przez cały rok na Santorini polecieć można z Aten, liniami Aegean Airlines.Lotnisko Santorini – tani wynajem samochodu z Cartrawler Grecja
Artykuły: Lotnisko Santorini – tani wynajem samochodu z Cartrawler Grecja
Tematy: , , , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, December 12 2014

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz