Rent-a-car Bydgoszcz, Lotnisko – porównaj oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Szwederowo

Port Lotniczy im. Jana Paderewskiego w Bydgoszczy – BZG, plasuje się na jedenastej pozycji na liście najruchliwszych lotnisk w Polsce.

Tani wynajem aut Bydgoszcz, Lotnisko – porównaj ceny i rezerwuj online

Położony jest około 3 km na południowy zachód od centrum  miasta, na terenie osiedla Szwederowo, którego nazwa jest powszechnie w odniesieniu do lotniska stosowana.

Seat Ibiza
Seat Ibiza w klasie ekonomicznej, często najtańszy samochód do wynajęcia na Lotnisku w Bydgoszczy.

Dla osób planujących podróże na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, wynajem samochodu na Lotnisku Szwederowo okazać może się najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem, z racji na panującą tu sporą konkurencję.

Wypożyczalnie samochodów Bydgoszcz Lotnisko
Usługi rent-a-car na Lotnisku Bydgoszcz oferowane są przez powszechnie znane marki segmentu, zarówno międzynarodowe, jak i polskie, w tym Avis, Budget, Hertz, Enterprise, Europcar, Thrifty, Panek i Rentis, które działają bezpośrednio na terenie terminala.

Korzystając z internetowej wyszukiwarki ofert Cartrawler, znaleźć można na bydgoskim lotnisku również oferty usługodawców, których biura mieszczą się poza lotniskiem, w tym Express Rent A Car, Global Rent i Car Net.

W przypadku tej drugiej grupy, odbiór auta odbywa się na dwa sposoby: wypożyczalnia zapewnia darmowy autobus liniowy do swoich biur, lub wysyła na lotnisko swojego przedstawiciela, który towarzyszy później klientowi do miejsca odbioru auta.

Bydgoszcz – film promocyjny:

Rent-a-car Bydgoszcz – małe samochody miejskie niekoniecznie najtańsze
Wyszukiwarka Cartrawler umożliwia porównanie ofert wynajmu w szerokim zakresie klas, przedstawiając listę ofert od najtańszych, po najdroższe, lub według innego, wybranego filtra. Dzięki czytelnemu przedstawieniu ofert, łatwo jest porównać ceny nie tyko w ramach konkretnej klasy, ale również pomiędzy nimi.

Przeglądając oferty rent-a-car w Bydgoszczy, zauważyć można iż w wielu przypadkach to nie najmniejsze pojazdy (klasa mini) mają najprzystępniejsze ceny, lecz znacznie wygodniejsze auta klasy ekonomicznej. Opel Corsa, Toyota Yaris, czy Seat Ibiza okazują się często przystępniejsze cenowo niż na przykład 3-drzwiowy Ford Ka.

Podobne sytuacje dotyczyć mogą również klas wyższych.

Kia Sportage
Kia Sportage - SUV do wynajęcia w przystępnej cenie; we flocie między innymi Hertz, na Lotnisku Bydgoszcz.

Loty do Bydgoszczy – Ryanair głównym przewoźnikiem
Rozwój siatki połączeń na stosunkowo małym bydgoskim lotnisku związany jest w znacznej mierze z obecnością przewoźnika low-costowego, Ryanair. Obsługuje on w Szwederowie połączenia całoroczne do Birmingham, Dublinu oraz Londynu (Luton i Stansted), Weeze i Kijowa. Lotniskiem zainteresowały się też linie regularne, w tym PLL LOT oferujące połączenia z Bydgoszczy do Kijowa i Lwowa oraz Lufthansa, na trasie do Frankfurtu.

Przewoźnicy czarterowi, w tym Enter Air i Travel Service Polska połączyły Bydgoszcz z popularnymi kierunkami wakacyjnymi w Grecji i na Bałkanach.

Odległości drogowe z Bydgoszczy
Mieszcząca się w mniej więcej połowie drogi pomiędzy Warszawą a Szczecinem Bydgoszcz może być bazą do zwiedzania nie tylko samego województwa kujawsko-pomorskiego, ale również bardziej odległych rejonów kraju. Poniżej przedstawiamy odległości drogowe z Bydgoszczy:

  • odległość Bydgoszcz – Gdańsk:
  • odległość Bydgoszcz – Łódź:
  • odległość Bydgoszcz – Warszawa:
  • odległość Bydgoszcz – Toruń:
  • odległość Bydgoszcz – Gniezno:
  • odległość Bydgoszcz – Piła
  • odległość Bydgoszcz – Poznań:
  • odległość Bydgoszcz – Kutno


Rent-a-car Bydgoszcz, Lotnisko – porównaj oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Szwederowo
Artykuły: Rent-a-car Bydgoszcz, Lotnisko – porównaj oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Szwederowo
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, August 10 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz