Rent-a-car Lotnisko Bydgoszcz – wynajem samochodów Szwederowo

Port Lotniczy im. Jana Paderewskiego w Bydgoszczy – BZG, plasuje się na jedenastej pozycji na liście największych  lotnisk w Polsce.

Lotnisko Bydgoszcz wynajem samochodów – porównaj oferty

Położony jest około 3 km na południowy zachód od centrum  miasta, na terenie osiedla Szwederowo, którego nazwa jest powszechnie w odniesieniu do lotniska stosowana.

Seat Ibiza

Seat Ibiza w klasie ekonomicznej, często najtańszy samochód do wynajęcia na Lotnisku w Bydgoszczy.

Dla osób planujących podróże na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, wynajem samochodu na Lotnisku Szwederowo okazać może się najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem, z racji na konkurencje pomiędzy tutejszymi wypożyczalniami i atrakcyjne ceny.

Wypożyczalnie samochodów Bydgoszcz Lotnisko
Usługi rent-a-car na Lotnisku Bydgoszcz oferowane są przez powszechnie znane marki segmentu, zarówno międzynarodowe, jak i polskie, w tym Avis, Budget, Hertz, Enterprise, Europcar, Thrifty, Panek i Rentis, które działają bezpośrednio na terenie terminala.

Korzystając z internetowej wyszukiwarki ofert Cartrawler, znaleźć można na bydgoskim lotnisku również oferty usługodawców, których biura mieszczą się poza lotniskiem, w tym Express Rent A Car, Kaizenrent, Global Rent i Car Net i Carfree.

W przypadku tej drugiej grupy, odbiór auta odbywa się na dwa sposoby: wypożyczalnia zapewnia darmowy autobus liniowy do swoich biur, lub wysyła na lotnisko swojego przedstawiciela, który towarzyszy później klientowi do miejsca odbioru auta.

Bydgoszcz – film promocyjny:

Rent-a-car Bydgoszcz – małe samochody miejskie nie zawsze najtańsze
Wyszukiwarka Cartrawler umożliwia porównanie ofert wynajmu w szerokim zakresie klas, przedstawiając listę ofert od najtańszych, po najdroższe, lub według innego, wybranego filtra. Dzięki czytelnemu przedstawieniu ofert, łatwo jest porównać ceny nie tyko w zasięgu konkretnej klasy, ale również pomiędzy poszczególnymi segmentami.

Przeglądając oferty rent-a-car w Bydgoszczy, zauważyć można iż w wielu przypadkach to nie najmniejsze pojazdy (klasa mini) maja najprzystępniejsze ceny, lecz znacznie wygodniejsze auta klasy ekonomicznej. Opel Corsa, Toyota Yaris, czy Seat Ibiza okazują się często przystępniejsze cenowo niż na przykład 3-drzwiowy Ford Ka.

Podobne sytuacje dotyczyć mogą również klas wyższych.

Kia Sportage

Kia Sportage - SUV do wynajęcia w przystępnej cenie; we flocie miedzy innymi Hertz, na Lotnisku Bydgoszcz.

Loty do Bydgoszczy – Ryanair głównym przewoźnikiem
Rozwój siatki połączeń na stosunkowo małym bydgoskim lotnisku związany jest w znacznej mierze z obecnością przewoźnika low-costowego, Ryanair. Obsługuje on w Szwederowie połączenia całoroczne do Birmingham, Dublina oraz Londynu (Luton i Stansted). Na lotnisku obecne są także PLL LOT oferujące polaczenia z Bydgoszczy do Warszawy i Krakowa. Z lotiska korzystają także niektóre linie czarterowe, w tym Enter Air, na trasach do popularnych destynacji turystycznych na Bałkanach i w Turcji.

Odległości drogowe z Bydgoszczy
Mieszcząca się w mniej więcej połowie drogi pomiędzy Warszawa a Szczecinem Bydgoszcz może być baza do zwiedzania nie tylko samego województwa kujawsko-pomorskiego, ale również bardziej odległych rejonów kraju. Poniżej podane są odległości drogowe z Bydgoszczy do większych miast regionu:

  • odległość Bydgoszcz – Gdańsk: 170 km
  • odległość Bydgoszcz – Łódź: 230 km
  • odległość Bydgoszcz – Warszawa: 280 km
  • odległość Bydgoszcz – Toruń: 45 km
  • odległość Bydgoszcz – Gniezno: 85 km
  • odległość Bydgoszcz – Piła: 90 km
  • odległość Bydgoszcz – Poznań: 130 km
  • odległość Bydgoszcz – Kutno: 150 km

Znajdź wiele praktycznych informacji i wskazówek w oficjalnym serwisie turystycznym Bydgoszczy.Rent-a-car Lotnisko Bydgoszcz – wynajem samochodów Szwederowo
Artykuły: Rent-a-car Lotnisko Bydgoszcz – wynajem samochodów Szwederowo
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Saturday, March 19 2022

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz