Rent a car Los Angeles, Lotnisko – wypożyczalnie samochodów LAX

Wynajem samochodów to jedna z najpopularniejszych alternatyw dalszego transportu dla podróżnych lądujących na Lotnisku Los Angeles.

Porównaj oferty wynajmu aut na Lotnisku Los Angeles

Układ urbanistyczny miasta o szerokich alejach, jak również i doskonały klimat zachęcają wręcz do przejażdżek samochodem.

Ford Mustang kabriolet

Kabriolet to jeden z ulubionych środków transportu w Kalifornii. Ford Mustang, widoczny powyżej, znajduje się w ofercie niemal wszystkich wypożyczalni samochodów na lotnisku LAX.

Mając do dyspozycji własny środek transportu, łatwiej jest również dotrzeć do wielu interesujących miejsc położonych w okolicach Los Angeles, w tym Santa Monica, Beverly Hills, Laguna Beach i Redondo Beach.

Usługi wynajmu aut na terenie portu lotniczego Los Angeles oraz w jego najbliższym sąsiedztwie oferowane są przez szereg wypożyczalni, zarówno powszechnie znanych, międzynarodowych marek, jak i firm lokalnych. Poniżej przedstawiamy listę największych wypożyczalni samochodów LAX.

Biura wszystkich wymienionych poniżej wypożyczalni położone są poza terenem terminali lotniska. Dostać się można do nich korzystając z nieodpłatnych autobusów zapewnianych przez wypożyczalnie. Zatrzymują się one w wyznaczonym miejscu (oznaczonym fioletowym znakiem z symbolem samochodu i kluczyka) na dolnym poziomie hali przylotów.

Wynajem samochodów LAX – z punktu widzenia klienta.

Ace Rent a Car
Posiadająca ponad 250 oddziałów na terenie Stanów Zjednoczonych i na świecie wypożyczalnia Ace Rent A Car jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek rent-a-car w USA. Biuro obsługujące lotnisko LAX położone jest przy 5250 West Century Blvd, Suite 106.

Advantage Rent A Car LAX
Kolejna popularna wypożyczalnia amerykańska; oddział mieści się przy1030 West Manchester Blvd. Jak w przypadku innych wypożyczalni LAX, dojazd do punktu odbioru z lotniska zapewnia podstawiony przez wypożyczalnie autobus (shuttle).

Alamo
Trzecia co do wielkości marka rent-a-car w Stanach Zjednoczonych. Adres biura LAX: 9020 Aviation Blvd. Wypożyczalnia otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Allstates Car Rental
Wypożyczalnia lokalna, działa głównie na terenie lotniska LAX oraz w Beverly Hills, Hollywood i Santa Monica. Oddział najbliższy lotnisku położony jest przy: 6225 W Century Blvd.

Ariana Rent A Car Los Angeles
Lokalny usługodawca rent-a-car. Biuro główne położone przy 7135 Manchester Av.,na północ od lotniska. Posiada we flocie samochody z automatyczną skrzynią biegów.

Atwest Rent A Car
Działająca na terenie stanu Kalifornia wypożyczalnia Atwest posiada oddziały na lotniskach Los Angeles i San Diego oraz w centrach tych miast. Rozbudowana flota nowych, lub prawie nowych pojazdów w klasach od kompaktowej po full-size. Oferuje również wynajem SUVów i kabrioletów. Oddział LAX położony przy 5777 West Century Blvd. 110.

Avis Rent a Car
Wysoki poziom usług i szeroki wybór pojazdów z renomowanej wypożyczalni, której biura położone są zaledwie kilka minut drogi od terminala lotniska LAX, przy 9217 Airport Boulevard (oddział czynny 24/7).

Beverly Hills Rent A Car
Jak nazwa wskazuje, Bevelry Hills Rent A Car jest lokalną wypożyczalnią. Spośród  9 oddziałów firmy, biuro położone najbliżej Lotniska Los Angeles znajduje się przy 9220 Sepulveda Blvd. Wypożyczalnia specjalizuje się w wynajmie pojazdów luksusowych i egzotycznych. Oferuje również usługę wynajmu limuzyn z szoferem.

Budget Car Rental Los Angeles Airport
Biura Budget, będącego marką low-cost wypożyczalni Avis, mieszczą się przy 9775 Airport Blvd.

Dollar
Adres biura Dollar LAX: 9150 Aviation Blvd. Inglewood, CA 90301. Czynne 24/7.

Enterprise Rent A Car Los Angeles Intl. Airport
Jedna z największych wypożyczalni w Stanach Zjednoczonych; w okolicach Las Vegas posiada oddziały w centrum miasta, na lotnisku, w Beverly Hills i West Hollywood/Sunset Strip. Oddział na lotnisku mieści się przy 8734 Bellanca Av i przez większą część roku otwarty jest 24 godziny na dobę.

E-Z Rent A Car Los Angeles, California
Ofert amerykańskiej wypożyczalni E-Z Rent zaliczają się często do najtańszych, warto jest jednak upewnić się, czy inne warunki wynajmu, zwłaszcza te dotyczące przebiegu (mileage) i wieku kierowcy są równie korzystne jak sama cena. Biuro E-Z na lotnisku LAX mieści się na: 6101 W 98th St., Los Angeles, CA 90045.

Fox Rent A Car LAX
Biuro na Lotnisku Las Vegas było pierwszym oddziałem amerykańskiej wypożyczalni Fox Rent A Car, powstałej w 1989 roku. Obecnie z usług tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się wypożyczalni skorzystać można pod adresem 5500 W Century Blvd.

Hertz
Biuro przy 5000 Airport Blvd., nieopodal Lotniska LAX jest jednym z 15 oddziałów Hertz na terenie Las Vegas. Renomowana wypożyczalnia oferuje wynajem w szerokiej gamie marek i modeli, często reklamując również gwarancję najniższej ceny.

Midway Car Rental
Miejscowa wypożyczalnia, działa na terenie Beverly Hills, Wilshire, West LA, North Hollywood, Santa Monica, San Diego, Burbank, Downtown LA i LAX. Oprócz floty standardowej, posiada również gamę Platinum Collection, obejmującą pojazdy luksusowe, marek Lamborghini, Porsche, Ferrari, Bentley, Aston Martin, Maserati. Oddział Lotnisko  Los Angeles mieści się na 6151 W. Century Blvd.

National
W bezpośrednim sąsiedztwei biura Hertzs, na 9020 Aviation Blvd, usytuowany jest oddział wypożyczalni National. Bus wypożyczalni zatrzymuje się na wprost terminalu przylotów.

Payless
Lotnisko LAX jest jedynym oddziałem wypożyczalni Payless spośród 10 biur jakie posiada ona w Kalifornii. Otwarty 24/7 oddział usytuowany jest  przy 5500 W Century Blvd.

Ritz Rent A Car Los Angeles
Biuro główne lokalnej wypożyczalni mieści się przy 1100 W Florence Av. Oddział lotniskowy usytuowany jest w kompleksie rent-a-car przy Sepulveda Blvd. Wypożyczalnia oferuje samochody w klasach od ekonomicznej, poprzez kompaktową i full-size, aż po vany, SUV i kabriolety.

REX Luxury Car Rental
Kolejna wypożyczalnia specjalizująca się w wynajmie aut klasy premium. Jej biuro mieści się przy 5250 W Century Blvd. Darmowy przejazd do oddziału możliwy jest w promieniu 3 mil od lotniska.

Sixt LA Airport
Rozbudowana flota kolejnego lidera segment rent-a-car, wypożyczalni Sixt, obejmuje zarówno auta standardowe, jak i samochody sportowe i kabriolety. Oddział Sixt usytuowany jest bardzo blisko terminala, przy 9620 Airport Blvd.

Sunrise Auto Rental LAX
Z usług miejscowej wypożyczalni w Los Angeles, Sunrise Auto Rentals skorzystac można zaledwie dwie przecznice dalej od lotniska. We flocie znajdują się również pojazdy ‘rzadkie’ w Stanach Zjednoczonych, jak na przykład Chevrolet Camaro, czy VW Beetle.

U-Save Car and Truck Rental
Amerykańska wypożyczalnia U-Save posiada ponad 30 lat doświadczenia na rynku rent-a-car oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Oddział U-Save LAX usytuowany jest tuż poza granicą lotniska, przy 9600 Sepulveda Blvd.

Sprawdź ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Los Angeles w wyszukiwarce Cartrawler USARent a car Los Angeles, Lotnisko – wypożyczalnie samochodów LAX
Artykuły: Rent a car Los Angeles, Lotnisko – wypożyczalnie samochodów LAX
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, December 13 2019

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz