Lotnisko Treviso – tani wynajem samochodów Wenecja

Wynajmij samochód w najlepszej cenie na lotnisku low-cost Wenecji przy pomocy wyszukiwarki ofert Cartrawler Włochy.

Porównaj oferty rent a car Lotnisko Treviso

Aeroporto Internazionale Treviso Antonio Canova to oficjalna nazwa Lotniska Treviso – TSF. Położone jest ono w regionie Veneto (po polsku Wenecja Euganejska), około 28 km na północ od Wenecji, co sprawia, iż niektórzy operujący na nim przewoźnicy low-cost chętnie stosują w odniesieniu do portu nie do końca poprawne określenie ‘Lotnisko Wenecja-Treviso’.

Pomimo lokalizacji mniej dogodnej, niż główne lotnisko Wenecji, Marco Polo, port ten może być wygodną, i bardziej ekonomiczną, alternatywą podróży w tym regionie Włoch, zwłaszcza gdy ofertę lotów low-cost połączy się z bardzo przystępnymi cenami usług rent a car tu dostępnymi.

VW Golf

VW Golf, znany i lubiany model w segmencie compact często dostępny jest w ofercie wypożyczalni samochodów na Lotnisku Treviso w przystępnych cenach.

Oprócz Wenecji, z Lotniska Treviso względnie szybko własnym środkiem transportu (w czasie do godziny) dostać się można do, między innymi Padwy, Vicenzy, czy na Lido di Jesolo. Werona oddalona jest od Lotniska Treviso o około 1.5h samochodem.

Lotnisko Treviso mapa

Mapa położenia Lotniska Treviso.

Lotnisko Treviso - tani wynajem samochodów
Jeśli planujesz zwiedzanie północnych Włoch, wynajem samochodu na Lotnisku Treviso może okazac się najtańszym i najwygodniejszym rozwiązaniem. Aby skorzystać z najprzystępniejszych cen jednak, rezerwuj ze znacznym wyprzedzeniem, zwłaszcza, jeśli wynajem przypada na okres letni.

Składając rezerwację na kilka tygodni przed planowanym odbiorem pojazdu, nawet w lipcu i sierpniu, możliwe jest wynajęcie w przystępnych cenach niewielkich samochodów miejskich i aut w klasie ekonomicznej, jak na przykład Fiat 500, Toyota Aygo, Renault Twingo, Fiat Panda, Lancia Ypsilon, Opel Corsa, Ford Fiesta, VW Polo, lub podobne.

Lancia Ypsilon

Lancia Ypsilon, jeden z tańszych samochodów w klasie ekonomicznej do wynajęcia we Włoszech.

Poza sezonem, koszt wynajmu tego typu pojazdów spada nawet o połowę. Jeśli interesuje Cię więc zwiedzanie regionu Veneto bez tłumów turystów i za znacznie niższą cenę odwiedzenie regionu jesienią, lub wiosną może okazać się lepszym rozwiązaniem, niż tradycyjne, letnie wakacje.

Oferta rent a car Lotnisko Treviso jest bardzo zróżnicowana i w wielu przypadkach, konkurencyjne ceny spotkać tu można także w klasach wyższych. Znacznie staniały tu w ostatnich latach samochody typu SUV. Ich najtańsze modele często dostępne są w cenach zbliżonych do segmentu economy.

Renault Captur

Renault Captur, kompaktowy SUV we flotach między innymi Interrent i Europcar na Lotnisku Treviso.

Poszukując najkorzystniejszej oferty samochodu do wynajęcia we Włoszech, oprócz ceny, porównaj także warunki wynajmu. W zależności od wypożyczalni, mogą występować znaczące różnice w wysokości wkładu własnego i kaucji blokowanej na karcie kredytowej klienta (bywają one zawyżone w przypadku najtańszych ofert) jak również w cenie usług dodatkowych, jak wynajem fotelika dziecięcego, czy GPS. Aby uniknąć problemów z odebraniem pojazdu oraz, ewentualnie, konieczności wykupienia dodatkowego, i zazwyczaj drogiego, ubezpieczenia bezpośrednio w wypożyczalni, upewnij się, iż Twoja karta kredytowa posiada wystarczający limit na zablokowanie kaucji we wskazanej wysokości.

Wypożyczalnie samochodów Treviso, Lotnisko
Pośród wypożyczalni samochodów, z którymi współpracuje wyszukiwarka Cartrawler znajdują się między innymi: Alamo, Avis, Budget, Europcar, Enterprise Rent A Car, Sixt, Surprice, Maggiore, Autovia, Sicily by Car, Ecovia, Locauto, Leasys i Optimorent.

Dokonując wyboru oferty, zwróc uwagę, czy pochodzi ona z wypożyczalni posiadającej biura bezpośrednio na lotnisku, czy też konieczny będzie transfer (bezpłatnym) autobusem liniowym.

Tanie loty do Wenecji via Treviso
Ryanair jest największym przewoźnikiem na Lotnisku Treviso, oferując połączenia do wielu miast europejskich, w tym także do Krakowa, Wrocławia, Poznania i Modlina. Tanie loty do Treviso dostępne są także z, między innymi, Berlina, Kolonii, Edynburga, Londynu i Manchesteru.

Tak wygląda Treviso:

Wizzair, drugi znaczący przewoźnik low-cost w tym porcie lotniczym oferuje tanie loty do Treviso z dużych lotnisk Rumunii.

Znajdź wiele praktycznych informacji na temat turystyki w Treviso na portalu Discover ItalyLotnisko Treviso – tani wynajem samochodów Wenecja
Artykuły: Lotnisko Treviso – tani wynajem samochodów Wenecja
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Wednesday, April 20 2022

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz