Rent a car Zurych, Lotnisko Kloten – wynajem samochodów Szwajcaria

Znajdź najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Zurych rezerwując z Cartrawler Szwajcaria.

Wynajem aut Lotnisko Zurych – porównaj oferty i rezerwuj online

Prosty w obsłudze system rezerwacji Cartrawler pozwoli Ci porównać oferty w wiodących wypożyczalniach samochodów działających na terenie Zurychu (lotniska i centrum miasta) i znaleźć najniższe ceny w interesującej Cię klasie wynajmu.

Ford Focus
Ford Focus – popularny wybór w klasie kompaktowej; we flocie między innymi Thrifty, Dollar i Budget na Lotnisku Zurych.

Międzynarodowy Port Lotniczy Zurych – ZHR znany jest również jako ‘Lotnisko Kloten’ z racji usytuowania na terenie gminy o tej samej nazwie, w kantonie Zurych.

W przeszłości w odniesieniu do lotniska używano również określenia ‘Unique Zurich Airport’. W 2010 roku zostało ono zastąpione ostatecznie nazwą ‘Flughafen Zurich’.

Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Zurych
Usługi rent a car na Lotnisku Zurych świadczone są przez wiele znanych wypożyczalni; większość z nich współpracuje z wyszukiwarką Cartrawler.

Alamo, Avis, Budget, Hertz, Enterprise Rent A Car, National i Sixt to to najważniejsze wypożyczalnie na Lotnisku Zurych. Oferty dostępne w systemie Cartrawler pochodzić mogą również z mniej znanych wypożyczalni, w tym Nomadcar, Unirent oraz wyspecjalizowana z wynajmie samochodów luksusowych King Rent.

Wynajem aut Zurych – niskie ceny przez internet
Pomimo iż Szwajcaria uchodzi za kraj o wysokim koszcie życia, wynajem aut bywa tu dostępny w całkiem przystępnych cenach.

Nawet w szczycie sezonu turystycznego, latem, najtańsze samochody do wynajęcia – zazwyczaj w klasie mini, czyli Fiat 500, Opel Adam, Hyundai i10 lub podobne – dostępne są tu o około 1000 pln za tydzień. Poza sezonem ceny spadają o zazwyczaj około 30%.

Jako ważna destynacja dla podróży biznesowych, Lotnisko Zurych oferuje szeroki wybór samochodów w klasie premium i luksusowej. Najtańsze auta marki Mercedes, BMW lub Audi wynająć można często od około 2500 pln za tydzień.

Mercedes Klasa E
Mercedes Klasa E – komfort i wygoda w przystępnej cenie, często z gwarancją nowego samochodu.

Szwajcaria jest rajem dla osób, które nie muszą oszczędzać na wynajmie samochodu. Znajdą tu one pojazdy z najwyższej półki motoryzacyjnej, w tym Audi A8, Ferrari California, Range Rover Vogue lub Porsche Panamera 4. Ich ceny przyprawić mogą jednak o zawrót głowy: tygodniowy wynajem tego typu auta oznacza zazwyczaj wydatek rzędu 20-30 tyś. złotych. Niezbędne jest również posiadanie więcej, niż jednej karty kredytowej o bardzo wysokim limicie, pozwalającym na zablokowanie wysokich depozytów.

Zwiedzaj Europę samochodem wynajętym w Zurychu
Z usytuowanego około 12 km na północ od centrum miasta Lotniska Zurych korzystają często podróżni kierujący się nie tylko do samej Szwajcarii, ale również do sąsiadujących z nią Niemiec i Francji. Sprzyja temu położenie lotniska w pobliżu północnej granicy Szwajcarii oraz w zasięgu gęstej sieci autostrad umożliwiającymi szybki dojazd do miedzy innymi, Mulhouse (Miluza) we Francji i Freiburga w Niemczech.

Większość ofert wynajmu aut na Lotnisku w Zurychu zezwala na wyjazd poza granice Szwajcarii. Jeśli planujesz podróże po Europie samochodem wynajętym  w Zurychu, zawsze upewnij się w warunkach wynajmu do jakiego kraju możesz aut zabrać. W każdym przypadku powiadomić musisz wypożyczalnię o zamiarze podróży za granicę.

Poniżej przybliżone odległości drogowe pomiędzy Lotniskiem Zurych i ważnymi destynacjami w regionie:

  • odległość Lotnisko Zurych – Bazylea: 92 km
  • Lotnisko Zurych – Bern: 130 km
  • odległość z Lotniska Zurych do Mulhouse (Miluzy): 120 km
  • Lotnisko Zurych – Freiburg: 150 km
  • odległość pomiędzy Lotniskiem Zurych a Stuttgartem: 215 km
  • Lotnisko Zurych – Lucerna: 70 km
  • Lotnisko Zurych – Konstancja (Niemcy): 62 km
  • odległość z Lotniska Zurych do Davos: 155 km

Loty z Polski do Zurychu
Bezpośrednie połączenia z Polski do Zurychu znajdują się w ofercie LOTu, z Warszawy Chopin oraz linii Swiss International Airlines, z Warszawy-Chopin, Wrocławia i Krakowa.

The Circle – nowe centrum konferencyjne w Zurychu
O Lotnisku w Zurychu wkrótce mówić będzie się również w kontekście powstającego tu centrum biurowo-konferencyjnego, któremu z racji kształtu nadano nazwę The Circle, czyli 'Krąg'.

Ten imponujący nowatorskimi rozwiązaniami kompleks, usytuowany w odległości krótkiego spaceru z terminalu posiadać ma rozliczne zastosowania, mając szansę stać się jedną z najważniejszych lokalizacji nie tylko dla biznesu, ale również dla kultury i rozrywki w Zurychu.

Na łącznej powierzchni 180 000 m2 znajda tu miejsce biura, sale konferencyjne o mogące pomieścić łącznie 2.300 osób, ponad 550 pokoi hotelowych, centrum handlowe skupiające najbardziej prestiżowe marki, renomowane restauracje, kawiarnie, etc.

Film promocyjny The Circle:

Do 'Kręgu' dostać się będzie można z lotniska pieszo, specjalnie w tym celu skonstruowaną kładką. Dojazd samochodem z centrum Zurychu zajmie około 20 minut. Kompleks znajduje się obecnie w zaawansowanej fazie budowy. Jej zakończenie przewidziane jest na 2019 r.Rent a car Zurych, Lotnisko Kloten – wynajem samochodów Szwajcaria
Artykuły: Rent a car Zurych, Lotnisko Kloten – wynajem samochodów Szwajcaria
Tematy: , , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, March 19 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz