Rent a car Sewilla, Lotnisko – wynajem samochodów w Andaluzji

Zarezerwuj wynajem samochodu na Lotnisku Sewilla w najlepszej cenie przy pomocy wyszukiwarki ofert rent a car Cartrawler Hiszpania.

Wynajem aut na Lotnisku Sewilla – porównaj ceny

Cartrawler współpracuje z wieloma wypożyczalniami umożliwiając kompleksowe porównanie istniejącej oferty rent a car oraz rezerwację z wyprzedzeniem, tak, aby odbiór auta po wylądowaniu w Sewilli okazał się już tylko czysta formalnością.

Seat Ibiza
Seat Ibiza, często jeden z najtańszych samochodów do wynajęcia w Hiszpanii.

Międzynarodowy port lotniczy Sewilla – SVQ, położony jest w odległości około 16 km na północny wschód od centrum miasta. Znany jest także pod nazwą Aeropuerto de Sevilla-San Pablo.

Tuż przy Lotnisku Sewilla przebiega autostrada A4. Ta licząca sobie 123 km trasa wiedzie z Madrytu do Kadyksu, poprzez Kordobę i właśnie Sewillę.

Lotnisko Sewilla mapa lokalizacji
Mapa usytuowania Lotniska Sewilla.

Wynajem samochodów Sewilla – najtaniej na lotnisku
Z racji na dużą konkurencję pomiędzy wypożyczalniami samochodów na lotnisku, to tu właśnie znaleźć można najczęściej najkorzystniejsze oferty rent a car.

Rezerwując z dużym wyprzedzeniem, nawet w szczycie sezonu turystycznego, w lipcu i sierpniu, najtańszy samochód na Lotnisku Sewilla wynająć można często już od około PLN 700 za tydzień. Za taką kwotę dostępne są zazwyczaj małe samochody miejskie, jak Fiat 500, Ford Ka, lub Opel Adam, ale często także również auta w klasie ekonomicznej, jak na przykład ukochany przez Hiszpanów Seat Ibiza, czy też inne modele segmentu, w tym Ford Fiesta, Opel Corsa  lub VW Polo.

Fiat 500
Fiat 500 do wynajęcia w Sewilli, we flocie między innymi OK Rent A Car, Centauro i Interrent.

W cenę wynajmu prezentowaną przez wyszukiwarkę Cartrawler wliczone jest już ubezpieczenie w podstawowym zakresie oraz, w większości przypadków, nieograniczony przebieg. Młodzi kierowcy powinni upewnić się w opisie oferty, przed dokonaniem rezerwacji, czy nie podlegają opłacie dodatkowej z racji na wiek. Większość wypożyczalni dopuszcza kierowanie pojazdem bez dodatkowych opłat kierowcom od 23-25 roku życia poczynając.

Poszukując najtańszych ofert rent a car w Hiszpanii, warto jest też sprawdzić, przed dokonaniem rezerwacji, wysokość wkładu własnego. W przypadku aut z niższych segmentów wynosić on w Sewilli około 800-1200 euro.

Wypożyczalnie samochodów Sewilla, Lotnisko
Usługi rent a car na lotnisku w Sewilli oferowane są przez znane, międzynarodowe firmy sektora, jak również przez hiszpańskie wypożyczalnie samochodów. Wyszukiwarka Cartrawler współpracuje między innymi z: Alamo, Avis, Budget, Centauro, Enterprise, Firefly, Goldcar, Hertz, Interrent, Keddy, OK Rent A Car, Rhodium, Sixt i Thrifty.

VW Touran
VW Touran, zazwyczaj najprzystępniejszy cenowo w segmencie aut 7-osobowych do wynajęcia w Sewilli.

Wiele ze wspomnianych wypożyczalni posiada biura bezpośrednio w terminalu lotniska, część zaś zapewnia transport autobusem liniowym do punktów odbioru położonych w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego.  Informacja na temat sposobu odbioru auta ujęta jest w opisie oferty.

Rent a car Sewilla – tanio po sezonie
Osoby poszukujące najbardziej przystępnych cenowo rozwiązań transportowych w Hiszpanii, rozważyć mogą odwiedzenie Sewilli poza sezonem turystycznym. Jesienią, czy wczesną wiosną ceny usług rent a car spadają tu znacząco. W listopadzie, przykładowo, mały samochód wynająć tu można już od około 60 pln za tydzień.

Loty do Sewilli
Port lotniczy Sewilla jest drugim, po Maladze, największym lotniskiem Andaluzji i szóstym największym lotniskiem Hiszpanii kontynentalnej. Obsługuje ponad 5 milionów pasażerów rocznie, na trasach międzynarodowych (europejskich) oraz krajowych.

Ryanair jest największym przewoźnikiem na lotnisku, oferując tanie loty z i do Sewilli na ponad 50 trasach. Loty z bezpośrednie Ryanair  z Polski do Sewilli dostępne są z Krakowa i Modlina.

Sewilla jest również doskonale skomunikowana z lotniskami hiszpańskimi; nie tylko tymi największymi, jak Madryt, czy Barcelona, lecz również mniejszymi portami, w tym Bilbao, Santiago de Compostela, Walencja oraz hiszpańskimi archipelagami Balearów i Wysp Kanaryjskich.Rent a car Sewilla, Lotnisko – wynajem samochodów w Andaluzji
Artykuły: Rent a car Sewilla, Lotnisko – wynajem samochodów w Andaluzji
Tematy: , ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, November 05 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz