Tani wynajem samochodów Porto, Lotnisko – oferty specjalne BMW z Sixt, Drive Rent A Car i Dollar

Wynajmując samochód w Portugalii, często liczyć można na bardzo przystępne ceny. Najkorzystniejsze oferty jednak zazwyczaj dostępne są w segmencie najmniejszych samochodów – ulubionej przez turystów klasy mini i ekonomicznej.

Sprawdź aktualnie dostępne oferty wynajmu samochodów na Lotnisku Porto

Tani wynajem samochodów Porto – dobre samochody w niskiej cenie
W lutym 2018, niektóre z wypożyczalni obsługujących Lotnisko Porto kuszą klientów ofertami samochodów z wyższej półki, a mianowicie BMW, w przystępnych cenach.

BMW Seria 3
BMW Seria 3, nie najnowszy model, nadal jednak uchodzący za najlepszy w swojej klasie. Nowy model BMW Seria 3 wprowadzony zostanie do flot rent-a-car dopiero w 2019 roku.

Klienci rezerwujący z wyprzedzeniem, znajdą oferty BMW Seria 3 na Lotnisku Porto w cenie około 180 euro za tydzień (cena w lutym).

Najkorzystniejsze oferty wynajmu samochodów w klasie premium dostępne są w portugalskiej wypożyczalni Guerin, gdzie  w cenie poniżej EUR160/tydzień wynająć można Audi A4.

Najtańsze BMW Seria 3, w cenie EUR 177/tydzień znalazło się w ofercie także portugalskiego usługodawcy, Drive Rent-A-Car. Warto jednak pamiętać iż, pomimo niskiej ceny, wkład własny przy wynajmie pojazdów tej klasy bywa zazwyczaj wysoki. W przypadku wspomnianej oferty Drive Rent-A-Car wynosił on aż EUR 3700. W cenie zawarty był nieograniczony przebieg. Oferta zezwalała na podróż samochodem poza granice Portugalii, do Hiszpanii.

Zachęcające ceny wynajmu w klasie premium wydają się być wynikiem ostrej konkurencji ze strony nowej wypożyczalni samochodów w Portugalii, Star Rent-A-Car. Jej flota składa się wyłącznie z pojazdów marki Mercedes i Smart, dostępnych często w bardzo przystępnych cenach. Nierzadko eleganckiego Mercedesa wypożyczyć w niej można w takiej samej cenie, jak nieco 'nudne' Renault Megane z klasy kompaktowej.

Zobacz również: Wypożyczalnie samochodów Lizbona Lotnisko

Najtańsze samochody do wynajęcia Porto – sprawdź oferty Centauro
Hiszpańska wypożyczalnia Centauro zawojowała rynek tanich usług rent-a-car w Portugalii, zwłaszcza na głównych lotniskach kraju, w Lizbonie, Porto i Faro.

Poza sezonem, oferuje ona ceny nie do przebicia. Małego Fiata 500 wynająć w lutym można już za 10 euro za tydzień. Cena jest rzeczywicie atrakcyjna; więcej wyniesie jednorazowy kurs taksówką z Lotniska Porto do centrum miasta. Jak to już jest w zwyczaju, zawsze, gdy mamy do czynienia z wyjątkowo niskimi cenami, zawsze warto jest bliżej przyjrzeć się warunkom wynajmu, szukając ewentualnych kruczków. W przypadku oferty Centauro jest nim opłata dodatkowa za tankowanie, wynosząca EUR 25. Ponadto, oddział Centauro położony jest poza terminalem, co oznacza transfer autobusem wahadłowym.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystkie wspomniane oferty dostępne były w ostatnim tygodniu lutego. Ceny i dostępność modeli mogą ulec zmianie. Poza ofertami oznaczonymi ‘Gwarancją modelu’, marka i model pojazdu mogą różnić się od przedstawionych w ofercie. Wypożyczalnie zastrzegają sobie prawo wręczenia klientowi pojazdu w tej samej klasie i o podobnej charakterystyce, jeśli chodzi o wyposażenie i rozmiar. W przypadku BMW Seria 3, może to być również Mercedes, Audi i Volvo.

 Tani wynajem samochodów Porto, Lotnisko – oferty specjalne BMW z Sixt, Drive Rent A Car i Dollar
Artykuły: Tani wynajem samochodów Porto, Lotnisko – oferty specjalne BMW z Sixt, Drive Rent A Car i Dollar
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Friday, February 23 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz