Zarezerwuj samochód do wynajęcia na Lotnisku Tbilisi z Cartrawler Gruzja

Wynajem samochodów w Gruzji stał się prosty dzięki internetowej wyszukiwarce ofert Cartrawler. Wypróbuj jej możliwości, aby znaleźć jak najprzystępniejsze ceny wynajmu aut na Lotnisku Tbilisi.

Porównaj oferty rent a car Tbilisi, Lotnisko – rezerwuj online

Międzynarodowy port lotniczy Tbilisi – TBS jest głównym portem lotniczym Gruzji.

Hyundai i20

Hyundai i20 to często jeden z najtańszych samochodów do wynajęcia w Tbilisi.

Lotnisko obsługuje ponad 3.8 milionów pasażerów rocznie, przy czym liczba ta wzrasta nieustannie od pewnego już czasu, co odzwierciedla rosnące zainteresowanie Gruzją jako destynacją turystyczną.

Połączenia bezpośrednie z Polski do Tbilisi oferowane są przez Polskie Linie Lotnicze LOT z Warszawy. Stolica Gruzji jest świetnie skomunikowana z sąsiednimi państwami regionu; stale rozszerza również ofertę połączeń europejskich.

Gruzja z lotu ptaka:

Wypożyczalnie samochodów Tbilisi (lotnisko)
Pomimo, iż Gruzja wydawać się może nadal nieco egzotycznym miejscem, usługi wynajmu samochodów na Lotnisku Tbilisi świadczone są przez wiele powszechnie znanych firm międzynarodowego sektora rent a car, w tym Avis, Budget, Alamo, Europcar, Sixt, Enterprise, Hertz, Thrifty, czy też popularną w południowej Europie wypożyczalnię Surprice.

Oprócz tych wypożyczalni, wyszukiwarka Cartrawler współpracuje również z gruzińskimi usługodawcami – City Rent, Gtg Cars i Rent Motors.

Rent a car Tbilisi – wybór aut i ceny
Zupełnie nieegzotyczna jest też flota rent a car w Gruzji. Samochody do wynajęcia na Lotnisku Tbilisi to dobrze znane z kraju marki i modele, we wszystkich najpopularniejszych klasach wynajmu. 

Ciekawostką jest, iż klasa ekonomiczna (zazwyczaj Ford Fiesta, Hyundai i20, VW Polo, Kia Picanto) dostępna jest zazwyczaj w zbliżonej, a nawet niższej cenie niż małe samochody miejskie (klasa mini – Nissan Micra, Hyundai i10, VW Up, lub podobne). Jeśli nie zależy nam więc z jakiego powodu na małych rozmiarach samochodu (parkowanie ciągle jeszcze nie jest problemem w Tbilisi), warto jest skusić się na nieco większy i lepiej wyposażony pojazd, zwłaszcza jeśli planujemy dłuższe podróże po Gruzji wynajętym samochodem.

Renault Logan

Renault Logan (dawna Dacia), to często spotykana propozycja w klasie kompaktowej w wypożyczalniach samochodów w Gruzji.

Ceny wynajmu samochodów w Tbilisi nie zaliczają się do najniższych, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy to przygotować się należy na wydatek co najmniej 900 PLN za tydzień (klasa ekonomiczna).

Wynajem SUVa w Gruzji
Podróżując po Gruzji oczekiwać należy zapierających dech w płucach krajobrazów, ale też, miejscami, fatalnych dróg. Zwłaszcza w porze deszczowej, kiedy to dziury na jezdni zamieniają się w kałuże o trudnej do ocenienia głębokości.

Turyści planujący długie podróże poza centrami miejskim pewniej, być może, poczują się w samochodzie o wysokim zawieszeniu.

Kia Sportage

Kia Sportage, SUV o wynajęcia w Gruzji.

Wypożyczalnie samochodów w Gruzji posiadają bardzo rozbudowaną ofertę pojazdów typu SUV. Popularne modele Daihatsu Terios, Chevrolet Trax, Hyundai Tucson, Mitsubishi Vitara, Kia Sportage, Honda CRV i Toyota RAV.

Latem, tygodniowy koszt wynajmu SUVa w Gruzji to co najmniej 1500 PLN. Poza sezonem jednak ceny spadają już praktycznie o połowę.

Wynajem samochodu Gruzja - przebieg, wiek kierowcy, etc
Warunki wynajmu samochodów w Gruzji nie odbiegają znacząco od tych, praktykowanych przez polskie wypożyczalnie. W większości ofert dostępnych w systemie Cartrawler, w cenę wynajmu wliczony jest nieograniczony przebieg oraz pełen bak paliwa (należy je uzupełnić przez zwrotem pojazdu).

Dopuszczalna dolna granica wieku kierowcy waha się pomiędzy 21 i 25 lat, przy czym niektóre wypożyczalnie nałożyć mogą opłatę dodatkową, tzw. młodego kierowcy. Zawsze zapoznaj się dokładnie z warunkami wynajmu w opisie oferty przed dokonaniem rezerwacji.

Wkład własny, oraz wiążąca się z nim kaucja, są stosunkowo niskie w Gruzji, wahając się pomiędzy 200 i 500 EUR. Rozważ, czy dodatkowy wydatek związany z rozszerzeniem ubezpieczenia jest zasadny. Jeśli chcesz zabezpieczyć kaucję, o wiele tańszym od alternatyw oferowanych przez wypożyczalnie jest ubezpieczenie refundujące wkład własny, dostępne podczas rezerwacji w Cartrawler.

Znajdź wiele praktycznych informacji i wskazówek na temat Gruzji na stronie VisitGeorgiaZarezerwuj samochód do wynajęcia na Lotnisku Tbilisi z Cartrawler Gruzja
Artykuły: Zarezerwuj samochód do wynajęcia na Lotnisku Tbilisi z Cartrawler Gruzja
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Monday, July 19 2021

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz