Zarezerwuj samochód do wynajecia na Lotnisku Tbilisi z Cartrawler Gruzja

Wynajem samochodów w Gruzji stał się prosty dzięki internetowej wyszukiwarce ofert Cartrawler.

Wypróbuj jej możliwości, aby znaleźć jak najprzystępniejsze ceny wynajmu aut na Lotnisku Tbilisi.

Porównaj oferty rent a car Tbilisi, Lotnisko – rezerwuj online

Międzynarodowy port lotniczy Tbilisi – TBS jest głównym portem lotniczym Gruzji.

Hyundai i20
Hyundai i20 to często jeden z najtańszych samochodów do wynajęcia w Tbilisi.

Lotnisko obsługuje ponad 3 milionów pasażerów rocznie, przy czym liczba ta wzrasta nieustannie od pewnego już czasu, co odzwierciedla rosnące zainteresowanie Gruzja jako destynacją turystyczną.

Połączenia bezpośrednie z Polski do Tbilisi oferowane są przez Polskie Linie Lotnicze LOT z Warszawy. Stolica Gruzji jest świetnie skomunikowana ze swoimi bezpośrednimi sąsiadami; stale rozszerza również ofertę połączeń europejskich.

Gruzja z lotu ptaka:

Wypożyczalnie samochodów Tbilisi (lotnisko)
Pomimo, iż Gruzja wydawać się może nadal nieco egzotycznym miejscem, usługi wynajmu samochodów na Lotnisku Tbilisi świadczone są przez wiele powszechnie znanych firm międzynarodowego sektora rent a car, w tym Avis, Budget, Alamo, Europcar, Sixt, Enterprise, czy też popularną w południowej Europie wypożyczalnię Surprice.

Oprócz tych wypożyczalni, wyszukiwarka Cartrawler współpracuje również z gruzińskim usługodawcą – City Rent.

Rent a car Tbilisi – wybór aut i ceny
Zupełnie nieegzotyczna jest też flota rent a car w Gruzji. Samochody do wynajęcia na Lotnisku Tbilisi to dobrze znane z kraju marki i modele, we wszystkich najpopularniejszych klasach wynajmu. 

Ciekawostką jest, iż klasa ekonomiczna (zazwyczaj Ford Fiesta, Hyundai i20, VW Polo, Kia Picanto) dostępna jest zazwyczaj w zbliżonej, a nawet niższej cenie niż małe samochody miejskie (klasa mini – Nissan Micra, Hyundai i10, VW Up, lub podobne). Jeśli więc nie zależy nam z jakiego powodu na małych rozmiarach samochodu (parkowanie ciągle jeszcze nie jest problemem w Tbilisi), warto jest skusić się na nieco większy i lepiej wyposażony pojazd. Zwłaszcza jeśli planujemy dłuższe podróże po Gruzji wynajętym samochodem.

Renault Logan
Renault Logan (dawna Dacia), to często spotykana propozycja w klasie kompaktowej w wypożyczalniach samochodów w Gruzji.

Jeśli chodzi o ceny wynajmu aut w Tbilisi, przygotować się należy iż będą one stosunkowo wysokie, zwłaszcza w sezonie letnim, zaczynając się zazwyczaj od około PLN 1200-1400 za tydzień wynajmu samochodu w klasie economy.

Wynajem SUVa w Gruzji
Podróżując po Gruzji oczekiwać należy zapierających dech w płucach krajobrazów, ale też, miejscami, fatalnych dróg. Zwłaszcza w porze deszczowej, kiedy to dziury na jezdni zamieniają się w kałuże o trudnej do ocenienia głębokości.

Turyści planujący długie podróże poza centrami miejskim pewniej być może poczują się w samochodzie o wysokim zawieszeniu.

Kia Sportage
Kia Sportage, SUV o wynajęcia w Gruzji.

Wypożyczalnie samochodów w Gruzji posiadają bardzo rozbudowaną ofertę pojazdów typu SUV. Popularne modele Daihatsu Terios, Chevrolet Trax, Hyundai Tucson, Kia Sportage, Honda CRV i Toyota RAV.

Latem, tygodniowy wynajem aut typu SUV w Gruzji kosztuje od około PLN 2000. Poza sezonem jednak ceny spadają już praktycznie o połowę.Zarezerwuj samochód do wynajecia na Lotnisku Tbilisi z Cartrawler Gruzja
Artykuły: Zarezerwuj samochód do wynajecia na Lotnisku Tbilisi z Cartrawler Gruzja
Tematy: ,
Ostatnia modyfikacja: Thursday, November 22 2018

Podziel się z nami swoją opinią

Wyślij komentarz